Úterý , 27. 02. 2024

Alexandr

Diskuze k článku

13 komentářů

  1. Re: Eltrinex SportCam HD: obdoba s laserem
   S tim, ze “lepsi kvalita obrazu” bych nesouhlasil. Vetsina kamer ma vyssi rozliseni pouze interpolovane, takze bych to videl, ze to nativne nahrava na 640×480 a pak to jen prepocita. Kamera v testu ma rozliseni nativni 720p…kdyz si vezmes 117 dolaru + clo, tak jsi na cene tyhle kamery.

   1. Re: Eltrinex SportCam HD: obdoba s laserem
    Co takto si najprv nieco o tej kamerke z DX a potom pisat?

    Pros:
    – It truly is a 720p camera. Picture quality is good especially in good light. In low light conditions there is some noise, but it’s not bad.
    – It’s possible to switch date and time on video on and off.
    – RF remote control is great.
    – No “jello” effect when camera vibrates as in most cheap helmet cameras.
    – A lot of mounting options included.
    – Build quality seems to be good.

    Cons:
    – Strong barrel distortion but that can be expected in such a wide angle lens.
    – Vignetting from upper left corner.
    – No option to use aaa batteries in case the li-ion battery runs out of juice.
    – Sound quality isn’t that great, but that can also be expected in a waterproof camera.
    – Could be smaller.
    – No night vision.

    1. Re: Eltrinex SportCam HD: obdoba s laserem
     Mám o této kameře zjištěno a proto píšu. I proto si dovolím tvrdit, že to není nativní 720p kamera a teď už také to, že obraz z ní je naprosto neporovnatelně horší, než z kamery testované.
     Video uvedené v hodnocení, ze kterého jste část vypustil mluví za vše (a to je ještě celkem dobré):
     http://www.youtube.com/watch?v=XT_7CxsWL9M

  2. Re: Eltrinex SportCam HD: obdoba s laserem
   Já mám tři ale:je asi 4x větší,5x těžší a v návodu zapoměli napsat,že se nesmí používat v zimě(ulomený zkřehlý patent dvířek-neuznaná reklamace)-Tescam 020.Obraz srovnatelný šunt,jen Tescam přepaluje na sněhu záběry.Za ty prachy bych volil raději Eltrinex SportCam HD,i když životnost kamery je omezená natvrdo zabudovanou baterkou.

 1. Re: Eltrinex SportCam HD: Mini kamera, která odolá i adrenalinu
  umí tato kamera nahrávat i po připojení USB,nebo teda je možné přípojit ji na externí baterii a normalně s kamerou pracovat?

  1. Re: Eltrinex SportCam HD: Mini kamera, která odolá i adrenalinu
   Kamera se po připojení na USB tváří jako další disk (Mass Storage) a nabíjí se. V tomto režimu podle mých zjištění záznam možný není.

   I když pokud by bylo zařízení zapojeno jen na napájení, ne na žádný počítač, možná by to mohlo fungovat.

 2. Re: Eltrinex SportCam HD: Mini kamera, která odolá i adrenalinu
  Na hraní dobré, ale obraz v 720p vypadá jak 320p sampl 😀 ..ale na blbnutí stačí. Pokud chce člověk něco lepšího, mrknul bych na Contour HD nebo na Drift HD 170 (tam je obraz ještě o trochu lepší). Je fakt, že ty peníze jsou jinde, ale obraz je opravdu někde jinde. Dobrá videa ke kamerám jsou na vimeu nebo na webu sportkamery.

 3. Re: Eltrinex SportCam HD: Mini kamera, která odolá i adrenalinu
  Mám tuto kamerku necelý týden,ale první zkušenosti jsou opravdu skoro totožné s tou recenzí.Chybí zvukový signál při zapnutí,či vypnutí,protože kamerku je samozřejmě lepší mít na přilbě,abych odstranil větší roztřesení obrazu a také abych mohl za jízdy občas “švenkovat” po zajímavém okolí.V návodu je totální nedostatek informací,zejména o práci diod,ba dokonce tam je dost nešťastně formulován průběh nabíjení baterie a jeho signalizace diodou.Ale záznamy z této pidikamerky jsou naprosto vynikající,i kvalitou.

 4. Recently, the security situation at my place has been quite unstable. I am preparing to install some mini cameras in my apartment. However, I don’t know which type and brand to install. I will review your post. Thanks to these minis, I can sleep peacefully and play smash karts in the evening.

 5. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/products/cbd-sleep-gummies as a replacement for the prime time and was pleasantly surprised by the results. Initially skeptical, I start that it significantly helped with my dread and be in the land of nod issues without any noticeable side effects. The lubricator was unoppressive to speak, with clear dosage instructions. It had a kindly, vulgar grain that was not unpleasant. Within a week, I noticed a patent upgrading in my all-inclusive well-being, feeling more relaxed and rested. I comprehend the ingenuous approximate to wellness CBD offers and representation to at using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Tradiční americká firma Motorola se v roce 2011 rozdělila na dvě části. Divizi, která má na starost vývoj a výrobu mobilních zařízení (Motorola Mobility) v roce 2014 koupila firma Lenovo. Nyní, po cca 2 letech reorganizace, přichází na český trh značka Moto.

Recenzi akční kamery Rollei 420 jsme vám nabídli před rokem, od té doby se stále chytáme na novější a „nadupanější“ model 430, který odlišuje hlavně displej na čelní straně a schopnost natáčet 4K při 30 FPS. V době představení jistě špička, jak si povede kamera v době, kdy se nachází prakticky na konci životního cyklu?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek