Pondělí , 27. 05. 2024

Valdemar

Diskuze k článku

3 komentáře

 1. Re: Nejvyšší čas nakupovat karty Skylink. Nebo ne?
  Bohužel mnoho variant pro příjem základní nabídky satelitních programů u nás nemáme. Skylink (CS-Link) chce 29 korun měsíčně, freesat (UPC) zase 500 korun ročně… to si nevyberem 🙁

  1. Re: Nejvyšší čas nakupovat karty Skylink. Nebo ne?
   Neuvěřitelné lumpárny možné jen v Čechách, ať už jde o lichvu, televizi nebo mobilní operátory. Jsme příšerný křovákov.

 2. Karta Skylink
  Kartu Skylink jsem si pořídil od https://www.kenex.cz/ a s nabídkou programů jsem spokojený. Servisní poplatek 29Kč měsíčně není žádná přehnaná částka a kvalita vysíláí za to rozhodně stojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Čína plánuje do roku 2025 velký technologický krok ke konkurenčnímu Neuralinku Elona Muska Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (MIIT) představilo své ambiciózní plány na vývoj mozko-počítačových produktů do roku 2025. MIIT nedávno zveřejnilo komplexní politický dokument, v němž nastiňuje svůj závazek učinit převratné kroky v oblasti špičkových technologií.
Pro dnešní recenzi, či spíše preview, jsme konkrétně zvolili prostřední variantu powerbanky značky Lamax s kapacitou 15 000 mAh (existují ještě 10 000 mAh a 20 000 mAh). Prostě zlatou střední cestu jako optimální volbu pro náročnějšího kupce, který nechce neustále řešit dobíjení záložního zdroje pro svůj mobilní telefon a popř. jej využije pro tablet i úsporný notebook s USB-C napájením.
Pro mnoho lidí neexistuje nic horšího, než když musí trávit nekonečné chvíle čekáním až skončí reklamy na YouTube. Když se poprvé objevila možnost předplatného bez reklam, pro řadu lidí to byla spása. Je ale neuvěřitelné, kolik lidé je ochotných platit za to, aby se nemuseli s reklamami trápit. YouTube dosáhl tento měsíc důležitého milníku pro své úrovně placené hudby a videa, když celosvětově překonal hranici 100 milionů odběratelů.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek