Pátek , 29. 11. 2024

Zina

První rok s umělou inteligencí ChatGPT je za námi. Co všechno umí a zvládá?

ChatGPT je umělá inteligence, která byla spuštěna 30. listopadu 2022. Během několika dnů po svém uvedení si získala obrovskou pozornost, přičemž její používání vzrostlo do takové míry, která překvapila i samotné tvůrce. ChatGPT vyvinula společnost OpenAI, která na generativním systému neustále pracuje.

Umělá inteligence zažívá obrovský boom

ChatGPT zasahuje do takřka všech oblastí, ať už se jedná o prezentace, rozhovory, nebo články. V současné době umělou inteligenci používá 100 milionů lidí týdně. Umělá inteligence v průběhu roku vyvolala řadu obav, například ohledně dopadů na dezinformace, podvody, otázky duševního vlastnictví a diskriminaci.

ChatGPT má velice dobré rozhraní. V současné době je umělá inteligence součástí mnoha produktů pro každodenní potřebu, a to od Spotify a Netflixu až po Facebook a Google Maps. ChatGPT je však svůdnější než předchozí verze systému, protože dokáže konverzovat podobným způsobem jako člověk. Snaží se chovat jako člověk. Odpovídá jako člověk.

Vyzkoušejte Deeply

Pokud v českém prostředí hledáte portál, jenž používá umělou inteligenci, pak vás nadchne Deeply. Na jednom místě vytvoříte totiž vše, na co si jen vzpomenete, a to texty pro blog, příspěvky na sociální sítě, ale i grafiku. Vyzkoušejte nejprve systém zdarma, a pokud vám bude vyhovovat po všech stránkách, předplatíte si jeden z nabízených tarifů.

ChatGPT je obrovská příležitost, jak zefektivnit některé práce ve vaší firmě. Vytvoříte snadno a rychle obsah, reklamy i grafiku. Potom můžete zúžit marketingový tým, protože najednou jeden člověk toho zvládne mnohem více.

Deeply vám ušetří desítky tisíc korun. Výsledky jsou famózní. Dokud umělou inteligenci nevyzkoušíte, nezjistíte, o co vlastně přicházíte. Zaregistrujte se a pusťte se do probádávání vod umělé inteligence.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Sluchátka Genesis Oxygen 400 jsou vcelku netradičně mezi herními periferiemi v provedení do uší, tedy tzv. „špunty“. Přes to, aby mohla být herní, nabízí možnost připojit mikrofon. Vedle toho nás při vcelku nízké ceně překvapila bohatá výbava.
Nabízí parametry spíše průměrné jako plné HD při 60 FPS, nechybí Wi-Fi či dálkové ovládání, vlastnosti dnes již nižší střední třídy akčních kamer. Sem i cenou bez koruny 2 000 Kč zapadá. Neztratí se v konkurenci? Niceboy Vega je hodně levná, Vega 5 Pop má dotykový displej, ale proč recenzujeme kameru, která není úplnou novinkou a ničím nevyčnívá? Proč ne.
O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek