Sobota , 13. 07. 2024

Markéta

Notebook HP nám do redakce zavítal po dlouhé době, což kvitujeme s radostí. Nečekejte herní stroj, takové nás nezajímají, spíše oceňujeme něco univerzálnějšího jako testovaný model. Vůbec ale netvrdíme, že půjde o slaboučkého rachitika. Kupujete řádně vybavený stroj pro plnohodnotné domácí použití.

Diskuze k článku

6 komentářů

  1. kurzorové šipky
    Nedávno jsem vybíral přenosnější hliníkový notebook a u všech jsem dle obrázků měl obavu právě z kurzorových šipek. Zejména to scuknutí šipky nahoru/dolů mne velmi odrazovalo. Přitom místa na větší provedení je dost, tak nevím, co výrobci blbnou…

    Nicméně pořídil jsem HP ProBook 430 G6 a v praxi se ty šipky ovládají docela dobře, protože jsou mírně zkosené směrem nahoru a dolů. Celkově jsem s musím říct s ProBookem spokojen.

  2. DDRAM4…1866
    Zdravím po dlhšej dobe. Ako je to s ramkami… píšete “DDR4-1866” na.hp-shop.sk vraj 2400?(6ZT42EA) Aj tak pomalé pre integrovanú vegu, škoda mohli tam byt min 2666@2933@3200MHz(cenovo minimálny rozdiel, možnosť povoliť xmp v biose). Nebodaj (nie)sú priletované fixne na matičnú… ;-/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nepřehlédněte

Sluchátka Niceboy nejsou pro naše čtenáře žádnou novinkou, za poslední dobu jsme se mohli seznámit s HIVE podsie či HIVE bones. Dnes recenzovaným sluchátkům se nevíce blíží HIVE XL. HIVE 2 joy vás nebudou stát tolik peněz, jsou horší nebo nikoliv?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek