Sobota , 13. 07. 2024

Markéta

Diskuze k článku

11 komentářů

 1. Re: Recenze HTC Desire X: Test mobilu s ohledem na multimédia
  Mobil neumi prehravat a natacek videa diky procesoru (bohuzel pouze cortex A5, ktery to proste neumi) a ne Adrenu 203 (ktere je mimochodem o dost silnejsi nez Adreno 205)
  Stejne prehravat filmy v HD ci FHD kvalite je na dispelji 800×480 totalni blbost

  1. Re: Recenze HTC Desire X: Test mobilu s ohledem na multimédia
   Co jsem studoval různé benchmarky na internetu, tak v některých vyhrála právě Adreno 205, tudíž bych si touto informací nebyl zas tak jistý.

   Co se týče přehrávání HD videa na tomto telefonu je to samozřejmě zbytečnost. Ale najdete několik komentářů k tomuto telefonu, ve kterých se lidé ptají, zdali to mobil zvládne. Proto jsem video vyzkoušel a napsal výsledky.

  2. Re: Recenze HTC Desire X: Test mobilu s ohledem na multimédia
   Jen Tydýt si to múže myslet!!!! Je velká škoda,že neumí přehrávat HD video, neboť je podstatně jednoduší a rychlejší poslat to jen do mobilu, než video složitě ,dlouho a zbytečně přepočítávat v PC. Podtatně starší a jednojádrová SE Xperia mini pro tohle umí !!! Asi to Ardeno 205 je podstatně výkonější grafika.

 2. Re: Recenze HTC Desire X: Test mobilu s ohledem na multimédia
  Operační systém se jmenuje Ice Cream Sandvich. Scream rozhodně ne 🙂

 3. Re: Recenze HTC Desire X: Test mobilu s ohledem na multimédia
  Mám htc desire x pouze krátce a obchod google play mi pořád píše že časový limit stránky vypršel a nedovoluje mi stahovat aplikace .Jde to nák řešit ?

  1. Re: Recenze HTC Desire X: Test mobilu s ohledem na multimédia
   To se mi stalo pouze párkrát když jsem byl připojený přes mobilní připojení a měl jsem překročený FUP.

   Za běžné situace jsem se s tím nesetkal.

 4. Re: Recenze HTC Desire X: Test mobilu s ohledem na multimédia
  Dlouho mně načítají příchozí zprávy.V prodejně mně řekli že je to normální tak nevím jestli je normální aby se mně zpráva otvírala 1 minutu:-/

  1. Re: Recenze HTC Desire X: Test mobilu s ohledem na multimédia
   Zprávy se mi otvírají okamžitě. Rozhodně nečekám minutu. Ověřeno na více telefonech Desire X. Dělá to telefon od začátku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Na tuto kameru jsme se po NiceBoy VEGA 6 star těšili hodně. Dokázal výrobce vyladit nedostatky u své vlajkové lodi s cenovkou, která již nepromíjí chyby? Stabilizace obrazu u 4K rozlišení, schopnost natáčet 1 440p při 60 FPS, kompresní formát H.265, zcela nový design a stylové dálkové ovládání a jiné vlastnosti zní výmluvně.
Vega je jednou z nejjasnějších hvězd na našem nebi. Dokáže však základní model značky Niceboy zazářit v recenzi? Zaujal nás hlavně nízkou cenou 990 Kč, která z ní činí nejlevnější akční kameru, jakou jsme měli v redakci k testování. Papírově neslibuje zázraky, ale papír je jedna věc, nás zajímala realita.
Není to klasická recenze, ale takové dosti drzé srovnání. Vychvalovaných česko-italských Xavian Joy a čínsko-britských Wharfedale Diamond. Rozdíl v ceně je přitom více, než dvojnásobný. A není to odlišnost jediná. Ale co ten hlavní rozdíl? Totiž zvuk?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek