Úterý , 27. 02. 2024

Alexandr

Diskuze k článku

4 komentáře

 1. Re: Trocha Androidu 5 na každém tabletu
  Zdravím,

  stiahol a nainštaloval som si klávesnicu z odkazu vo Vašom článku, ale keď som ju chcel spustiť, píše mi: “Pri metóde vstupu je možné zhromažďovať zadávaný text… Chcete použiť túto metódu vstupu?”
  Tak teda neviem, či chcem?

  1. Re: Trocha Androidu 5 na každém tabletu
   Dobrý den,
   díky za zajímavou informaci. Bohužel jsem to nemohl zkusit. Na druhou stranu nedělá tak samotný Android, anebo Chrome? Nevím, určitě je to na zvážení. Já osobně si nedělám iluze…

   Otázka jestli ta informace je tam proto, že klávesnice tak činí, anebo pro jistotu? U Windows 10 je to napsáno v licenčním ujednání přímo a natvrdo, že není místo pro pochyby, že Windows opravdu odesílají většinu dat.

   Každopádně díky za příspěvek.

   1. Re: Trocha Androidu 5 na každém tabletu
    Áno, ale Windows 10 to robia zrejme iba teraz pri testovaní. A Android 5 je už vo finálnej verzii…
    Zaujímalo by ma, či to hlási aj niekomu ďalšiemu. (Ja som klávesnicu zatiaľ nepovolil.)

 2. I gave https://www.cornbreadhemp.com/collections/cbd-cream a whack at for the treatment of the primary previously, and I’m amazed! They tasted great and provided a intelligibility of calmness and relaxation. My importance melted away, and I slept better too. These gummies are a game-changer an eye to me, and I highly commend them to anyone seeking natural pain relief and improved sleep.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nepřehlédněte

Jednou za čas mě přepadne touha hledat nejlepší příslušenství pro notebooky. Reproduktorů jsme již měli v redakci mraky, podobné množství akčních kamer či powerbank. Delší dobu mě mysl nutila uvažovat nad chladicími podložkami. Yenkee se neosvědčila zcela, podobně Trust GXT 220 (bez recenze), takže se vtírala myšlenka zkusit osvědčenou firmu, která má s chlazením bohaté zkušenosti, Cooler Master.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek