Středa , 24. 07. 2024

Kristýna

Diskuze k článku

4 komentáře

 1. Re: Trocha Androidu 5 na každém tabletu
  Zdravím,

  stiahol a nainštaloval som si klávesnicu z odkazu vo Vašom článku, ale keď som ju chcel spustiť, píše mi: “Pri metóde vstupu je možné zhromažďovať zadávaný text… Chcete použiť túto metódu vstupu?”
  Tak teda neviem, či chcem?

  1. Re: Trocha Androidu 5 na každém tabletu
   Dobrý den,
   díky za zajímavou informaci. Bohužel jsem to nemohl zkusit. Na druhou stranu nedělá tak samotný Android, anebo Chrome? Nevím, určitě je to na zvážení. Já osobně si nedělám iluze…

   Otázka jestli ta informace je tam proto, že klávesnice tak činí, anebo pro jistotu? U Windows 10 je to napsáno v licenčním ujednání přímo a natvrdo, že není místo pro pochyby, že Windows opravdu odesílají většinu dat.

   Každopádně díky za příspěvek.

   1. Re: Trocha Androidu 5 na každém tabletu
    Áno, ale Windows 10 to robia zrejme iba teraz pri testovaní. A Android 5 je už vo finálnej verzii…
    Zaujímalo by ma, či to hlási aj niekomu ďalšiemu. (Ja som klávesnicu zatiaľ nepovolil.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Když jsme recenzovali LED lampu od Lamaxu dříve, musíme uznat, že jsme se nemohli zbavit dojmu, že zde převážila touha po designu nad funkčností. EasyLight1 je v tomto ohledu jiná, pracovní stůl osvítí perfektně a zvládne toho víc.

Na trhu s příslušenstvím pro videokamery a fotoaparáty Sony, se objevil kabelový ovladač od čínské firmy JJC, která má ve svém portfoliu velké množství příslušenství v oboru pořizování záběrů, ať již statických či pohyblivých.

Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek. Jsem si vědom toho, že úvod článku může někomu připadat spíše jako reklamní sdělení. Nejde to však popsat jinak nežli v superlativech, a to téměř bez výhrad. Jednu tu ale pro vás přece mám. Je to můj náhled na dle mého přemrštěnou cenu. O tom ale až později.

Nepřehlédněte

Nejsem fanoušek sluchátek v uších, nerad ztrácím kontrolu, přijít o sluch například na ulici vidím jako nechtěnou věc. Jako fanouška nových technologií mě naopak lákalo vyzkoušet sluchátka HIVE pods, přinášející budoucnost do současnosti. Čítají dva špunty s vlastní baterií a příjmem, dokonce nepotřebují kabel ani pro komunikaci mezi sebou.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek