Středa , 24. 07. 2024

Kristýna

Inzerujte na DIGIlidi.cz

DigiLidi.cz je čistokrevným on-line magazínem, který v roce 2007 vyplnil mezeru na českém internetovém trhu. Zkušební provoz ukázal, že první tuzemský čistě webový profesionální magazín o audio a video technice, domácím kinu a další elektronice, čtenáře zajímá. V současné době jej měsíčně navštíví více čtenářů, než veškeré tištěné časopisy z téhož oboru dohromady!

Kdo jsme

DigiLidi.cz se zaměřuje na recenze přehrávačů, rekordérů, digitálních TV přijímačů, zesilovačů, reproduktorů, systémů all-in-one, televizních přístrojů a další moderní multimediální elektroniky. Přináší návody z dané oblasti a rozebírá aktuální trendy, jako jsou souboje technologií, například zobrazovacích zařízení (plazma versus LCD, Blu-ray versus HD DVD atd.). Zejména recenze předčí svou informační hodnotou své tištěné protiklady až několikanásobně.

Kdo nás čte

Přibližné statistiky návštěvnosti webu poskytuje služba TOPlist. Přesnější údaje vám poskytneme na vyžádání. Kromě stálých návštěvníků nás vzhledem k pokročilé indexaci webu do vyhledávačů Google.com, Seznam.cz a dalších, navštěvuje mnoho zájemců o konkrétní produkty. To, ve spojení s finanční situací a odhodláním této cílové skupiny k nákupu v dané oblasti, předurčuje DigiLidi.cz jako ideální reklamní prostor.

Průměrná návštevnost: 40 tisíc návštěv měsíčně
Průměrná zobrazení stránek: 60 tisíc stránek měsíčně
Průměrná doba na webu: 00:01:32 
 

Ceník inzerce
 

Typ inzerce Cena
PR (sponzorovaný) článek* 1 000 Kč
PR (sponzorovaný) článek* včetně dodání textu 3 000 Kč
Banner 468×60 vedle loga / exkl. / sitewide / 1 měsíc 1 490 Kč 
Banner 250×250 v pravém sloupci nahoře / exkl. / sitewide / 1 měsíc 700 Kč
Textový odkaz / sitewide / 1 měsíc 200 Kč

V případě zájmu neváhejte a obraťte se na nás. Jsme otevřeni vašim návrhům i speciálním požadavkům.

*PR články jsou vždy zřetelně označeny jako placená inzerce. Po dobu 3 měsíců rotují v boxu Sponzorované články na titulní stránce. Po dobu 2 let jsou následně přístupné v sekci webu Sponzorované články

 

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.