Neděle , 03. 03. 2024

Kamil

Logitech Harmony

Dobry den vsem, mel bych posledni dotaz 🙂 Vse uz mam vybrane, skoro i objednane. Jako DO sem vybral Logitech Harmony 555 chtel jsem se zeptat jestli k nemu je prijimac pro pc? Nikde jsem se to nedocetl. Tak aby mi nedosel samotny ovladac se kterym by mi nesel ovladat HTPC, nasel prijimac ale je to jen prijimac navic pro Harmony1000 a 895. Dekuji moc za odpoved.

Přidejte komentář

94 komentářů

 1. Re: Logitech Harmony
  JJ, jak říká Sirak. Případně pokud vybíráte nějakou lepší HTPC skříň, může být infraport na ní…

 2. Re: Logitech Harmony
  Mám dotaz k tomuto modelu, chápu správně že lze nakonfigurovat toto zařízení krom toho že bude obsluhovat několik jiných zařízení (TV, DVD,Satelit, Media center ve Vistách).

  Mám několik možná amatérských dotazů, ale přece, chápu správně že se s tímto ovladačem budu moci pohybovat v nabídce Vista media center bez mysi či klávesnice?!
  Že půjde mít pod jedním tlačítkem jen puštění TV, pak třeba jedním tlačítkem puštění TV, DVD a HTPC?! (případně lze startovat PC? nebo jen probrat ze spánku?)

  Nebo například jen poslech hudby, že půjde nakonfigurovat puštění MP3 přehravače v HTPC a zapne se DVD (kvůli repro které k nim je připojeno)? Atp.

  Lze to takto, nebo jen ovládání typu hlasitost, obraz, puštění DVD, vypnutí DVD a v HTPC si vše manuálně spustit?

 3. Re: Logitech Harmony
  Zdravím,

  mám dotaz. čidlo k tv kartě jsem zapojil do PC. A chci se zeptat:
  – lze zapnout PC přes toto čidlo ovladačem?

  – HTPC mám napojenu na TV, takže buď sleduji TV nebo jsem na PC. Ale mám tam TV kartu. Můžu dát rozdvojku ke kabeláži antény a napojit také TV kartu? Bude to fungovat?

  Díky všem za radu.

 4. Re: Logitech Harmony
  Zapínání PC dálkovým ovladačem by musela podporovat TV karta, ke které je připojený Infra senzor – projděte si manuál ke kartě – mělo by to tam být uvedeno. Jako pravděpodobnější bych ale viděl jen možnost “probuzení” z režimu spánku než zapnutí vypnutého PC.

  Anténní rozbočovač použít můžete – pokud nemáte hodně slabý signál, tak by to mělo fungovat bez potíží.

  Co umí a neumí Logitech Harmony a Media Center ve Vistách nevím, protože ani jedno z toho nemám. Články o nich jste už asi četl:
  http://www.digilidi.cz/recenze-universalni-dalkovy-ovladac-logitech-harmony-one
  http://www.digilidi.cz/vista-media-center-co-umi-neumi-video

 5. Re: Logitech Harmony
  Počítač zapínat dálkovým ovladačem většinou jde, jen musí být v režimu spánku (suspend to RAM, nebo suspend to disk). Mám to vyzkoušeno s TV kartama Leadtek a jejich dálkovými ovladači.

 6. Re: Logitech Harmony
  se uz mam vybrane, skoro i objednane. Jako DO sem vybral Logitech Harmony 555 chtel jsem se zeptat jestli k nemu je prijimac pro pc? Nikde jsem se to nedocetl. Tak aby mi nedosel samotny ovladac se kterym by mi nesel ovladat HTPC, nasel prijimac ale je

 7. Re: Logitech Harmony
  Žádný přijímač přibalen není. Byl by to taky nesmysl, protože by to jen zvyšovalo cenu těm zákazníkům, kteří žádný přijímač nepotřebují. IrDA přijímač si budete muset koupit sám. Počítejte ale s tím, že “rozchodit to” nebude nic triviálního:

  [url]http://www.plutanium.cz/babca/cs/2049-dalkove-ovladani-k-pc-v-obyvaku-vychytavky[/url]

  Pokud chcete ovládat hlavně HTPC, tak by podle mě bylo jednodušší koupit si bezdrátový set klávesnice a myši nebo bezdrátovou klávesnici s touchpadem nebo trackballem. Je to ale samozřejmě na vás ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.