Pátek , 19. 04. 2024

Rostislav

Kompletní HTPC s TV Pack 2008?

Nevíte prosím jestli se dá koupit (ne stavět) hotový značkový HTPC počítač, který by již obsahoval nový MC TV Pack 2008? Chtěl bych si HTPC koupit, ale nechci experimentovat se skládáním.

Díky

Přidejte komentář

99 komentářů

 1. Re: Kompletní HTPC s TV Pack 2008?
  V ČR pravděpodobně jen velmi těžko. Jednak je to novinka, druhak u nás není zrovna mnoho výrobců HTPC, kteří by byli na seznamu Microsoftu jako spolehliví dodavatelé typu HP a podobně. A když už by to jako OEM výrobci od MS dostali (např. to HP, nebo DELL), tak to najdeme jen v multimediálních sestavách, které si na HTPC jen hrají – rozuměj – vypadají skoro jako normální počítač.

  Ale to doinstalování TV Packu je dost jednoduchá záležitost, takže bych se toho nebál ani na tuzemských hotových HTPC systémech. Časem se to asi stejně objeví v automatických aktualizacích systému.

 2. Re: Kompletní HTPC s TV Pack 2008?
  Děkuji. Měl byste tedy nějaké doporučení na nějaký aktuální, tichý a dostatečně výkonný model značkového HTPC dodatelného v ČR?
  Ještě bych měl jeden dotaz – jak se v HTPC řeší použítí dekódovací karty pro satelitní příjem (např. UPC)?

 3. Re: Kompletní HTPC s TV Pack 2008?
  Dají se sehnat TV karty se slotem na dekódovací kartu. Nebo to údajně jde i nelegální cestou (přece jenom počítač zvládne ledacos) 😈

  Ale jak si s tím poradí MCE bohužel nevím. Hodně se o tom diskutuje na zahraničních fórech právě v souvislosti s TV Packem 08.

  Pokud jde o koupi hotového HTPC, tak něco je tu: http://www.digiboss.cz/pocitace-pc/Home-Theater-PC/c0001003300020005 a podobně.

 4. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/products/cbda-oil in search the first time and was pleasantly surprised past the results. Initially skeptical, I found that it significantly helped with my desire and sleep issues without any noticeable side effects. The oil was easy to put to use, with clear dosage instructions. It had a kindly, earthy leaning that was not unpleasant. Within a week, I noticed a signal increase in my blanket well-being, ardour more languorous and rested. I appreciate the unstudied approach to wellness CBD offers and plan to go on using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.