Sobota , 15. 06. 2024

Vít

Blu ray přehrávač Philips BDP 7750/12

Zdařec lidi pořídil sem si k ježíšku blu ray přehrávač Philips BDP7750/12 a zatim mi moc radosti nepřinesl… Po zapojení vše Ok… nastavil sem ho serídil rapro na 5.1 a pak přišel ten nápad podle přiloženého návodu provést upgrade softwaru…
No po nastaveni wi-fi si to samo stáhlo příslušnej program a spustila se aktualizace po ktere se podle navodu mel blu ray vypnout a zapnout místo toho se mi na televizi ztratil ze seznamu a napsalo mi to “zkontrolujte si připojení kabelů” od te doby se mnou nemluví a já mam po náladě….CO S TÍM???

Prosím nějákýho znalýho chlapíka o pomoc… předem moc díky 😉

Přidejte komentář

150 komentářů

  1. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/products/cbda-oil in search the blue ribbon time and was pleasantly surprised by the results. Initially skeptical, I initiate that it significantly helped with my appetite and doze issues without any noticeable side effects. The lubricator was easy to use, with clear dosage instructions. It had a merciful, lusty leaning that was not unpleasant. Within a week, I noticed a signal improvement in my all-inclusive well-being, ardour more relaxed and rested. I know the regular technique to wellness CBD offers and aim to go on using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.