Pondělí , 15. 04. 2024

Anastázie

Co místo původního Xtreameru?

Ahoj vespolek, moc prosím o radu. Po letech nám odešlo HDMI v původním Xtreameru a tak koukám, co místo něj. Sidewindery nezaujaly, jsou hrozně pomalé, navíc jsou problémy s automatickým načítáním titulků (zvlášť u seriálů to byl opruz, u každého dílu znova a znova zapínat titulky), zlobí online rádia. Potřeboval bych tedy něco tak jednoduchého a geniálního, jako byl Xtreamer č. 1 😉

Tedy jednoduché menu a správa souborů, automatické načítání titulků, pokud jsou u filmu přiloženy, přehrávání online rádií z m3u / pls, NAS (ftp není podmínkou), interní 2,5″ HDD.

Předem moc děkuji 🙂

Přidejte komentář

104 komentářů

  1. Re: Co místo původního Xtreameru?
    Tak to by zajímalo i mne, protože první Xtreamer se prostě povedl a pak už je jen chaos 🙂

    Co třeba Xtreamer Pro? To je tuším to samé, jako byl první Xtreamer a ještě se prodává…

  2. I gave https://www.cornbreadhemp.com/collections/full-spectrum-cbd-oil a prove with a view the maiden adjust, and I’m amazed! They tasted distinguished and provided a be under the impression that of calmness and relaxation. My emphasis melted away, and I slept better too. These gummies are a game-changer an eye to me, and I greatly commend them to anyone seeking unconstrained worry alleviation and well-advised sleep.

  3. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/products/cbda-oil for the pre-eminent control and was pleasantly surprised past the results. Initially skeptical, I create that it significantly helped with my appetite and be in the land of nod issues without any unconcealed side effects. The grease was unoppressive to put to use, with nitid dosage instructions. It had a merciful, vulgar leaning that was not unpleasant. Within a week, I noticed a signal convalescence in my blanket well-being, instinct more blas‚ and rested. I appreciate the ingenuous approximate to wellness CBD offers and procedure to continue using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.