Pondělí , 15. 04. 2024

Anastázie

domácí kino panasonic SA-PT465

Nevíte někdo zda existuje nějaká aktualizace na tento typ domácího kina?Kolikrát mi to napíše že nejde přehrát zvuk u filmu nebo film vůbec nenaběhne?
Prosím o jakoukoli radu.díky

Přidejte komentář

220 komentářů

 1. Re: domácí kino panasonic SA-PT465
  Aktualizaci firmwaru jsem taky zkoušel najít, protože to samé kino má můj kamarád, ale bez úspěchu. Vzhledem ke stáří toho modelu se nedá předpokládat, že by nějaký firmware výrobce ještě vydal. Problémy se zvukem mi ale kamarád nehlásil. Omezení je samozřejmě v tom, že to kino nepřehraje videa s vyšším rozlišením než je DVD PAL – tedy 720×576. Toto by ale nevyřešil ani nový firmware.

  Řešením by mohlo být pořízení nějakého Bluray přehrávače, Media Playeru nebo HTPC/PC. To domácí kino má digitální optický vstup zvuku, takže by šlo použít ve funkci jednoduchého AV Receiveru. Zvolený přehrávač by ale měl mít všechny dekodéry prostorového zvuku a měl by umět downmix zvuku “Bluray 7.1” formátů do 5.1

 2. Thank
  Decent post. I was checking continually this blog and I am awed! To a great degree accommodating data exceptionally the last part I nurture such information a considerable measure. I was looking for this specific data for quite a while. Much thanks to you and good fortunes big head soccer

 3. Hey There. I found your blog using msn. This is an extremely well written article.
  I will make sure to bookmark it and come back to read more of
  your useful info. Thanks for the post. I’ll definitely return.

 4. pactam2.com
  Fang Jifan은 Guizhou에 대해 듣고 무슨 일이 있었다고 말했을 때 “무슨 일이야? “라고 묻지 않을 수 없었습니다.Fang Jifan은 당황했고 Hongzhi 황제의 마음에 대해 약간 혼란 스러웠습니다.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.