Sobota , 15. 06. 2024

Vít

FERGUSON 880 HX

Prosím o doporučení vhodnosti nákupu přehrávače FERGUSON 880 HX. Jde mi hlavně o přehrávání formátu DivX, ale chtěl bych zároveň i dobrou kvalitu obrazu.
1.Chci v budoucnu pořídit TV plazmu, a rád bych aby kvalita byla omezena jen ripem, ne přístrojem.
2.Četl jsem, že max rozlišení které přehraje je 720 x 576.Znamená to, že ostatní běžné značky v relaci do 2 000 Kč přehrají i vyšší rozlišení ? Co z toho omezení v praxi při spojení s plazmou vyplývá (o co vlastně jde)?

Hlavní kritériem je tedy maximální kompatibilita (přehrávání co největšího počtu formátů DivX a Xvid),ale zároveň maximální kvalita obrazu (s ohledem na tento formát).Mám koupit toho Fergusona 880 HX, nebo raději jiný model ?
(sorry za laický dotaz, nechci koupit špatně)

Přidejte komentář

253 komentářů

  1. Re: FERGUSON 880 HX
    Díky za rychlou reakci.
    Prosím ještě o doplnění :
    Jde o vhodný přístroj i s ohledem na využití s novou TV (plazma) ?

  2. I gave https://www.cornbreadhemp.com/products/cbda-oil a whack at with a view the maiden habits, and I’m amazed! They tasted great and provided a sanity of calmness and relaxation. My importance melted away, and I slept less ill too. These gummies are a game-changer on the side of me, and I highly put forward them to anyone seeking natural pain relief and better sleep.

  3. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/collections/full-spectrum-cbd-oil in search the pre-eminent time and was pleasantly surprised next to the results. Initially skeptical, I create that it significantly helped with my desire and doze issues without any notable side effects. The fuel was serene to put to use, with clear dosage instructions. It had a indulgent, shameless liking that was not unpleasant. Within a week, I noticed a signal improvement in my overall well-being, hunch more languorous and rested. I appreciate the unstudied approach to wellness CBD offers and representation to at using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.