Úterý , 21. 05. 2024

Monika

Jak přehrát HDMI obsah na DVD přehrávači bez HDMI???

Ahoj všem a díky za rady. Omlouvám se za základní neznalosti v této oblasti a proto se ptám:
Je možné přehrát film v HDMI kvalitě na DVD přehrávači Philips DVP3260/12, který nedisponuje tímto rozhraním na TV, která HDMI umí? Nevím jestli to jde nějak v TV dopočítat, či co?
Chci ho vzít, protože má USB 2.0, dobrou cenu a prozatím mám jen 100Hz CRT TV.

Přidejte komentář

220 komentářů

 1. Re: Jak přehrát HDMI obsah na DVD přehrávači bez HDMI???
  Žádný HDMI obsah není! HDMI je jen rozhraní, které umí přenést vysoké rozlišení, ale i rozlišení standardní. Uvedený přhrávač klidně kupte, k dané TV půjde v pohodě.

 2. Re: Jak přehrát HDMI obsah na DVD přehrávači bez HDMI???
  [quote=”Jiří Ptáčník”]Žádný HDMI obsah není! HDMI je jen rozhraní, které umí přenést vysoké rozlišení, ale i rozlišení standardní. Uvedený přhrávač klidně kupte, k dané TV půjde v pohodě.[/quote]

  A je poznat kvalita zobrazení po připojení HDready TV na DVDpřehrávač, který nemá HDMI konektor???
  (Asi teď koupím Panasonic 42PX80E spolu s přehrávačem…). Thx

 3. Re: Jak přehrát HDMI obsah na DVD přehrávači bez HDMI???
  No, tak na novou TV bych přehrávač s HDMI přece jenom doporučil! Rozdíl v nákladech na přehrávač s HDMI nebo bez není nijak velký a s HDMI není nutné kupovat nijak drahý kabel, stačí do 150 Kč (protože jde o digitální přenos – kabel buď funguje, nebo ne), kdežto se SCARTem to chce kvalitnější a dražší kabel pro obstojnou kvalitu přenosu (odolnost proti rušení atd.).

 4. Re: Jak přehrát HDMI obsah na DVD přehrávači bez HDMI???
  Vezmu Philips 5880 nebo 5890. 5890 má USB 2.0 ale zase razantně horší papírové hodnoty odstupu signál/šum atp…. 😮

 5. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/collections/cbd-cream as a replacement for the prime control and was pleasantly surprised past the results. Initially skeptical, I start that it significantly helped with my desire and be in the land of nod issues without any notable side effects. The oil was unoppressive to utter, with nitid dosage instructions. It had a indulgent, lusty grain that was not unpleasant. Within a week, I noticed a decided upgrading in my total well-being, ardour more relaxed and rested. I appreciate the ingenuous approximate to wellness CBD offers and aim to pursue using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.