Středa , 24. 07. 2024

Kristýna

POZOR LG tv a skryté přehrávače

Nevím u kolika modelů ale u všech uhlopříček lcd tv řady 2000 3000 a vejs lze přehrávat video a nejn to. Vzadu je usb service vstup, který lze zprovoznit a přehrávat na něm avi ​(xvid,divx​) mkv​(h.264, x.264​) mp3, jpeg , více zvukových stop i titulky v češtině ​(musí se jmenovat stejně jako video​), buhežekl neumi zvuk v DTS, ale i tak je to super. Staci 5 vteřin podržet an ovladači a na televizi současně OK, zadat kod 0000 ​(4x nula​) najet na OptionTool3 zadat tam HD a Divx pak se vrátit do menu, vložit USB disk ​(zvládá i ntfs 1,5 tera externí​) a vypnout a zapnout tv.

Přidejte komentář

488 komentářů

 1. Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače
  [url]http://hdclub.sk/viewtopic.php?f=83&t=9476[/url] tady sem to rozepsal o neco podrobnejc a sou tam i fota, podle toho navodu by to mel zvladnout kazdy … myslim, ze je ale treba registrace

 2. Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače
  podle navodu se nedostanu ani do servisniho nastaveni a na tech strankach co doporucujes taky nic konkretniho neni

 3. Re: POZOR LG tv a skryté přehrávače
  dobry den, uvedu vas do problemu… nyni mam pripojenou tv s AB IPBOX 250S,ten je pripojen na internet.. Potreboval bych poradit nejake zarizeni,ktere je schopne prehrat spoustu formatu a melo by mit integrovany hdd,resp,hdd by mel byt uvnitr zarizeni.. titulky.Ale take by melo zvladat sitove rozhrani. Kdy bych si z jednoho pocitace nahral film na sitove zarizeni,ktere ma dejme tomu disk 1TB, a nasledne jsem si ho mohl pustit na televizi z hdd.. a take,aby sly kopirovat filmy z AB Ipboxu na ten sitovy hdd a ten sitovy hdd aby byl pristupny pro vsechny pc v siti. Je nejake takove zarizeni?

  You can easily check out our high quality [url=http://www.test-king.com/cert-CSSGB.htm]six sigma course[/url] which prepares you well for the [url=http://www.test-king.com/vendor-PRINCE2.htm]prince 2 foundation[/url] You can also get success in real [url=http://www.test-king.com/exams/200-101.htm]Testking[/url] exam with the quality [url=http://www.quincy.edu/]www.quincy.edu[/url] and [url=http://en.wikipedia.org/wiki/University_of_Saint_Joseph_(Connecticut)]University of Saint Joseph[/url] and best of luck.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.