Sobota , 13. 04. 2024

Aleš

časové nahrávání

V rekordéru DMR-EH58 je pouze analogový tuner. Předpokládám, že proto je možné časové nahrávání pouze z analogového vysílání. S digitalizací mizí analogové kanály a tedy i možnosti časového nahrávání. Pokud to takto je, existuje jiná možnost časového nahrávání než koupě jiného rekordéru s digitálním tunerem? Děkuji.

Přidejte komentář

164 komentářů

  1. I recently started using CBD grease to avoid govern my worry and obe organic body essentials give a new lease of my sleep quality. I must approximately, it’s been a game-changer on me. The grease is comfortable to exercise, with righteous a scarcely any drops protection the tongue, and it has a mild, harmonious taste. Within a few minutes, I can touch a nous of calm washing beyond me, which lasts for hours. My sleep has improved significantly; I perish asleep faster and wake up compassion more rested. There’s no grogginess or side effects, neutral a customary, quieting effect. Highly put forward representing anyone looking to manage force or redeem their sleep.

  2. ttbslot.com
    Fang Jifan은 잠시 생각했습니다. “폐하, 실제로 Wang Shouren도 많은 기여를했습니다.”Fang Jifan은 정신 지체자 인 것처럼 Zhu Houzhao를 바라 보았고 그는 개보다 더 나쁜 추종자였습니다!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.