Pátek , 12. 07. 2024

Bořek

DVBT – nahrávání a zároveň sledování

Dobrý den, lze u některého set top boxu nahrávat jeden kanál na videorekordér a zároveň sledovat jiný kanál? Vyhlédl jsem si Evolve DT-2030 Mercury, na něm však lze jeden kanál sledovat a druhý či třetí nahrávat pouze na USB.

Přidejte komentář

138 komentářů

  1. Re: DVBT – nahrávání a zároveň sledování
    Já se domnívám, že najít takový Set-top-box nebude jednoduché – pokud vůbec existuje. Podle mě prakticky všechny dvoutunerové Set-top-boxy fungují stejně jako ten Evolve a z druhého tuneru umožňují jen a pouze nahrávat přes USB, ale nemají obraz a zvuk z tohoto druhého “nahrávacího” tuneru vyvedený na žádný výstupní konektor obrazu a zvuku.

    Podle mě by bylo nejjednodušší koupit dva levné standardní jednotunerové Set-top-boxy. Vyjde to na podobné peníze jako Evolve DT-2030 Mercury. Pokud byste to řešil tímto způsobem, tak hlavně kupte každý od jiné značky – pokud by byly oba od stejné značky a byly umístěné v jedné místnosti, tak byste si ovládal dálkovým ovladačem oba současně. Vůbec nejjistější by bylo před koupí zkusit, zda jeden Set-top-box nereaguje na ovladač druhého a opačně, protože některé Set-top-boxy můžou být vyráběny na stejné lince a pak prodávány v různých “krabičkách” pod různými obchodními značkami, nebo můžou mít “obvodově stejná střeva”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.