Sobota , 20. 04. 2024

Marcela

Jakou novou televizi ??

Dobrý den.

Mám televizi starší OVP ( uvažuji o nové televizi ) , 100Hz digitální snímání, formát obrazovky 16:9 a formát lze přepínat, funkce PIP ( obraz v obraze ), EURO-AV konektory 2x.

K televizi mám napojen satelit přes Scart a do druhého Scartu mám napojen další satelit pro nahrávání jiného programu než na který se dívám. A protože se mi tyto funkce líbí a dost jej využívám, tak bych tyto základní funkce měl u nové televize LCD nebo LED. A dále české menu v EPG vysílání. . Úhlopříčka by mohla být kolem 80cm. Prosím o případnou radu, jaká televize by toto v základě splňovala.

Hlavně mi jde o to aby nová televize měla 2x standartní Scart, abych tam mohl připojit satelit na který se dívám a zároveň satelit z kterého nahrávám jiný program než na který se dívám, jako u současné televize.

Nebo nějakou, kde toto zapojení by bylo možné.

Děkuji.

Hezký den.

Hraba

Přidejte komentář

101 komentářů

  1. Re: Jakou novou televizi ??
    Hlavní novinkou v televizorech, je to smart tv, nebudu psát hodně o нововведениях v této oblasti. Naprosto spokojen vám tyto modely: [url=http://semilton.sk/electronics/televisions/sony-55-bravia-kdl-55w756c/]Sony[/url], [url=http://semilton.sk/electronics/televisions/samsung-40-ue40ju6572/]Samsung[/url], [url=http://semilton.sk/electronics/televisions/35046450/]LG[/url], [url=http://semilton.sk/electronics/televisions/35046754/]Philips[/url], [url=http://semilton.sk/electronics/televisions/35046131/]Panasonic[/url].
    Seznamte se s jejich funkce a sami rozumět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.