Sobota , 22. 06. 2024

Pavla

LCD TV 32 HD READY

Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem Lcd , požaduji uhlopříčku 32palců a vystačím si s HD READY z cenou do 20 000. Bral bych bud Samsung nebo Sony Bravia. Jako Samsung se mi zamlouva LE32A436. Klidne bych bral i sony ale nejak se nemuzu vyznat v tom jejich znaceny. Jakou tv byste mi doporucily? A jeste by mne zajimalo rozdily mezi LE32A436 LE32A457. Nebo oplati se sahnout po LE32A559???

Přidejte komentář

149 komentářů

  1. Re: LCD TV 32 HD READY
    Řeknu vám k tomu jeden příběh, možná pomůže, možná nikoli.

    Měl jsem doma asi rok plazmu Panasonic PX70E. Naskytla se možnost ji za něco vyměnit, třeba i za LCD. Ceny jsou po roce ve všem úplně jinak. Ale když si představím, jak extra těžké je vybrat z nepřeberné nabídky LCD na trhu řekněme do 25 tisíc? Jak těžké je vybrat zde alespoň trochu slušný produkt s bezproblémovým obrazem… Byl jsem nakonec rád, že vím, že jsem byl spokojený s plazmou a že si ji koupím zase. O obraz jde nakonec v první řadě. A PX80 je dnes za 21 tisíc i s daní… Samozřejmě pokud jste limitovám místem, je to parametr neodiskutovatelný a přeji hodně zdaru v hledání LCD.

    Pokud jde o LCD, tak Sony nebo Samsung jsou dobrou volbou a doporučuji zajít se podívat na ně do obcodního domu, třeba vás na vlastní oči zaujme úplně jiný model.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.