Neděle , 23. 06. 2024

Pavla

Panasonic TX-L32V10E vs. Philips 32PFL8404H

Zdravím, prosil bych o radu při výběru LCD. Váhám mezi těmito dvěma modely. Jsem limitován prostoram v polici a tyto dvě jsou jedinné 32″ LCD,které se vlezou pod 80cm šířky,proto jsem výběr zúžil na tyto modely. Chtěl bych 100hz atd… Takže proto tyto dva modely. Panasonic byl pro mě kdysi “prestižnější značka”,co se kvality týče,tak nevím jestli to platí i doposud a jestli těch skoro 6tis korun navíc oproti Philipsu je opravdu adekvátních a podmíněno kvalitou,funkčností atd… Díky za všechny rady.

Přidejte komentář

2 601 komentářů

  1. Re: Panasonic TX-L32V10E vs. Philips 32PFL8404H
    pri vyberu tv urcite zajit do elektra a prohlidnout si ty modely mezi, kteryma se rozhoduju. osobne radim panasonic – philips me vubec svym obrazem nenadchl ve srovnani s tv ve stejne cenove kategorii (napr LG atd) navic u philipsu se casto stavalo, ze sli pripojit pres hdmi jenom svym kabelem od philipsu za 1000kc a vejs kdezto osatatni znacky i jinyma kabelama, ake rikam – vyber tv je tak moc subjektivni vec ze jedina dobra rada je – elektro – PROHLIDNOUT OZKOUSET

  2. Re: Panasonic TX-L32V10E vs. Philips 32PFL8404H
    Kontrastní poměr u PHILIPSU menší , PIP, PAP,PAT taky ne , DV-I vstup taky ne , Slot na pam. karty taky ne nemá to ani satelit jako panák . To jsou zhruba ty rozdíly Panasonic – Philips i ta cena odpovídá a je v pořádku .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.