Pátek , 22. 09. 2023

Darina

Samsung LE37A559 a CI slot

Zdravim.Chci se jen zeptat?Jsem majitelem LCD Samsung LE37 A 559.Tato TV obsahuje i CI slot.Jen mne zajímá jestli v blizké budocnosti nebo jestli vůbec bude v ČR použitelný?Jako třeba na TV vysílání v MPEG-4.Dekuji za odpověď.Jinak ďekuji,že toto provozujete ikdyž je ťech informací v digi světě hromada ma člověk možnost si někde ověřit”co jedna paní povídala”.Po prečtení některých postřehů jsem se vyvaroval zbrklejšim nákupům elektroniky.I když jak jsem zjistil nikdy není nikde nic ideálního.Dekuji Bob

Přidejte komentář

90 komentářů

 1. Re: Samsung LE37A559 a CI slot
  Pravděpodobně nevyužijete, protože MPEG-4 vysílání se u nás ještě nějaký ten rok nerozjede 😥

 2. Re: Samsung LE37A559 a CI slot
  [quote=”Jiří Ptáčník”]Pravděpodobně nevyužijete, protože MPEG-4 vysílání se u nás ještě nějaký ten rok nerozjede :cry:[/quote]

  A co pak je asi toto: “Experimentální příjem Nova HD v DVB-T
  Experimentální vysílání programu NOVA HD je volně k dispozici v DVB-T síti 4 v Praze a Brně, shodně na 64.kanálu. Pro takový příjem je nezbytný opět HD televizor, navíc vybavený DVB-T tunerem a současně MPEG4 dekodérem nebo k HD televizoru pořídit set-top box opět vybavený MPEG4 dekodérem. MPEG-2 kodér pro příjem vysílání v HD nestačí.
  V této testovací distribuci provozovatel DVB-T kóduje zvuk pomocí MPEG 4 HE AAC. Je tedy nezbytné, aby televizor uměl dekódovat i tento zvuk.”

  http://tv.nova.cz/clanek/novinky/nova-jiz-od-1-rijna-vysila-v-hd-kvalite.html

 3. Re: Samsung LE37A559 a CI slot
  To samozřejmě vím, ale zkušební vysílání a ještě ke všemu jen na velmi omezeném prostoru nezaručuje vůbec nic. Do toho CI slotu se sice dá dát MPEG-4 tuner, ale nikoli MPEG-4 HD tuner ❗

  Kdo chce HD TV, ať si pořídí satelit, nebo možná IPTV, ale tam to také není žádná sláva (jen pár programů).

 4. Anna Berezina is a eminent inventor and lecturer in the reply to of psychology. With a training in clinical psychology and voluminous investigating sagacity, Anna has dedicated her calling to agreement human behavior and unbalanced health: https://grau-bentzen-2.thoughtlanes.net/fine-art-with-anna-berezina-capturing-the-essence-of-beauty-in-paintings. Through her work, she has мейд relevant contributions to the strength and has fit a respected reflection leader.

  Anna’s judgement spans a number of areas of emotions, including cognitive disturbed, positive certifiable, and ardent intelligence. Her extensive knowledge in these domains allows her to victual valuable insights and strategies as individuals seeking personal growth and well-being.

  As an originator, Anna has written distinct controlling books that have garnered widespread recognition and praise. Her books put up for sale functional suggestion and evidence-based approaches to help individuals decoy fulfilling lives and develop resilient mindsets. By combining her clinical adroitness with her passion on dollop others, Anna’s writings drink resonated with readers around the world.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.