Neděle , 25. 02. 2024

Matěj

Rozdíl u plazmy Panasonic TX-P42G15E a TX-P42V10E

Dobrý den,
prosím jaký je rozdíl u těchto dvou TV? Krom velké ceny. Prostudoval jsme manuály, technické podmínky a nic jsem za těch 8 000 Kč co je rozdíl nenašel.

Děkuji moc
Jeník

Přidejte komentář

55 komentářů

 1. Re: Rozdíl u plazmy Panasonic TX-P42G15E a TX-P42V10E
  Dobrý den Honzo, také jsem si zjišŤoval rozdíly mezi oběma televizory a pokud jsem to správně pochopil, tak “patnáctka” má tzv. Viera Cast, což je možnost vstupu do televizního archívu, např. TV Nova, Eurosportu, You Tube a Picassa, tedy jakýsi TV internet. S pozdravem Karel.

 2. Re: Rozdíl u plazmy Panasonic TX-P42G15E a TX-P42V10E
  Děkuji všem za pomoc
  Viera Cast mají obě.
  Je to tak řada V je vyšší, ale stále v čem se liší. Mě z toho picne.
  Ale stále mi uniká ten rozdíl.
  Díky za to, když na to někdo přijde.

 3. Re: Rozdíl u plazmy Panasonic TX-P42G15E a TX-P42V10E
  IMHO Včko bude mít pár funkcí navíc, nějaký ty procesory na zlepšení a zpracování obrazu navíc a luxusnější vzhled. Jinak bych to zásadně neviděl. A možná bude umět PIP 😀 ne, to je jen takový Panasonic vtip, protože oni tak běžnou funkci nedávají ani do střední třídy, šašci počmáraní…

 4. Gru? euch! Habt ihr die spannende Nachricht schon vernommen? Der Wolt Lieferdienst liefert jetzt leckeres Essen direkt zu euch nach Hause! Einfach Essen bestellen und die Vielfalt der Restaurants mit Lieferservice in der Nahe entdecken. Gonnt euch auch Lebensmittel-Lieferungen fur eine entspannte Zeit zu Hause. Probiert es aus und genie?t euer Essen! wolt lieferdienst

 5. The Munich Pancake Kingdom, nestled in the heart of the city, offers a royal experience for lovers of American Pancakes. Established in 2013, this restaurant has consistently set the bar for quality and aesthetics, becoming a beloved treasure in Munich. Explore their menu at https://thepancakes.eu/ and treat yourself to a pancake delight.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.