Sobota , 13. 04. 2024

Aleš

mobil a tv

Dobrý den. Da se propojit telefon k televizi micro USB-HDMI a použít tak tv jako velký displej telefonu? Jaka bude odezva..sekání při hrani her?

Přidejte komentář

4 komentáře

  1. Re: mobil a tv
    Pomocí MHL adaptéru je možné propojit zařízení (telefon, tablet) přes USB do HDMI. Funguje mi to spolehlivě, používám to na filmy, na hry nevím. Ale pozor, MHL musí podporovat zařízení, nefunguje to u všech!

  2. I gave https://www.cornbreadhemp.com/collections/cbd-cream a prove for the maiden adjust, and I’m amazed! They tasted great and provided a be under the impression that of calmness and relaxation. My emphasis melted away, and I slept better too. These gummies are a game-changer since me, and I greatly commend them to anyone seeking unconstrained emphasis liberation and well-advised sleep.

  3. Geometry Dash a popular video game known for its rhythmic gameplay and geometric challenges, has captivated players around the world. In this exploration, we delve into the captivating world of Geometry Dash, highlighting its unique features, gameplay mechanics, and the rhythmic harmony that sets it apart in the gaming realm.

  4. If you want to play games but are too tired from work and don’t have 15 to 30 minutes to play a role-playing game and want to stop whenever you want without affecting other players, then stop by heardle game. Thanks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.