Pondělí , 26. 02. 2024

Dorota

zapojení multim.ex.disku

Dobrý den.Potřebuji pár rad ohledně zapojení komponentů.
Chci zakoupit Multimediální DVB-T rekordér MediaCorder 500GB-Evolve.
Tento chci napojit na své LCD Panasonic.Problém však nastává,že bych chtěl aby soubory(filmy,hudba) hrály přes domácí kino-Akai 5600 vybaven jen skartem a cinčemi(tzn.propojit tyto dva komponenty).Pře cinče by to možná šlo,ale ze subwoferu mám konektor podobající se konektoru S-videa-ten však na evolvu není.(snad nějaká přechodka…)
No a druhá věc je,že disk chci připojit na PC,ale vzdálenost mezi sebou je cca 15 metrů.Může tak dlouhý kabel-ethernet být a také připojení přes USB?Děkuji všem ,kteří mně radou pomůžou.

Přidejte komentář

52 komentářů

  1. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/products/cbda-oil for the pre-eminent prematurely and was pleasantly surprised past the results. Initially skeptical, I start that it significantly helped with my desire and doze issues without any noticeable side effects. The grease was effortless to put to use, with clear dosage instructions. It had a mild, earthy liking that was not unpleasant. Within a week, I noticed a decided improvement in my blanket well-being, instinct more blas‚ and rested. I comprehend the regular approach to wellness CBD offers and plan to at using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.