Pátek , 01. 03. 2024

Horymír

Zapojení SCART DVD vs. VIDEO

Kdo poradí proč nejde obraz jen zvuk do TV při zapojen:í DVD scartem do VHS a z VHS scart do TV.
Jediné jak se mi dostane obraz na TV je že propojím DVD s VHS 3xCINCH kablem a VHS scartem do TV.
Připadá mi že scarty ve videu jsou nějak divně propojeny = zvuk + spínací sig. přenesou ale obraz ne, tzn. obraz jo ale tak že se točí z leva do prava a je černobílý.

Přidejte komentář

53 komentářů

  1. Re: Zapojení SCART DVD vs. VIDEO
    Zdravím všechny. Možná to sem nepatří, ale potřebuji poradit a nikde mi nedokážou jednoznačně odpovědět. Lze vyvést z PC nějakým výstupem (ser.port,par.port,USB,klávesnicí a pod) nějaký kmitočet? Na frekvenci moc nezáleží, vydělím si ji. Děkuji za odpověď. Emil L.

  2. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/products/full-spectrum-cbd-gummies as a replacement for the prime time and was pleasantly surprised past the results. Initially skeptical, I found that it significantly helped with my anxiety and doze issues without any unconcealed side effects. The fuel was effortless to put to use, with definite dosage instructions. It had a mild, earthy grain that was not unpleasant. Within a week, I noticed a decided improvement in my total well-being, hunch more blas‚ and rested. I comprehend the ingenuous technique to wellness CBD offers and representation to continue using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.