Neděle , 27. 07. 2025

Věroslav

Diskuze k článku

10 Responses

  1. Hypeg Mega Turbo PíáR Kydy
    K tomu ATX zdroj EuroCase s „mírným“ zvlněním výstupního napětí a dvě sady čínských lepenkových 5.1 PC Speakerů:
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55646
    a 10.2 Hi-End domácí kino je hotové 🙂

    Takovou snůšku UltraPC UltraPR UltraSlintů na jednom místě jsem snad ještě neviděl a to pracuji v marketingové agentuře přes 15 let …

    Doufám, že se nemýlím, když předpokládám, že tato „tisková zpráva“ sem byla vložena jako černý humor.

    1. Re: Hypeg Mega Turbo PíáR Kydy
      No jo, proto je dole uvedeno, že je to z tiskové zprávy, tzn. jen jako novinka… Kvalitu agentury, která to takhle odflákla, si zvolil Asus :-/ Každopádně je to další deska do HTPC, která může lecckoho zaujmout.

    1. Re: Externí receiver
      Receiver není potřeba skoro k žádné základní desce – každá má minimálně 5.1 analogový výstup, na který stačí připojit aktivní reprosoustavu.

      1. Re: Externí receiver
        No to je dost zavadejici informace. Pokud pripojite aktivni reprobedny, ktere v sobe zesilovac maji tak receiver nepotrebujete. Pokud vsak chcete pouzit pasivni reprobedny, pak budete potrebovat nejaky zesilovac, ktery staci kdyz bude disponovat analogovym vstupem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Powerbanku D16750 jsem poprvé viděl na tiskovce společnosti AData a, když se přiznám, že mám tyto odolné věci prostě tak nějak rád, nepřekvapí vás, že jsem okamžitě zatoužil po jednom kousku na recenzi. Přání se mi splnilo, ba co víc: „Dejte jí, co proto!“ Dostal jsem požehnání k drsnějšímu zacházení…
Není to klasická recenze, ale takové dosti drzé srovnání. Vychvalovaných česko-italských Xavian Joy a čínsko-britských Wharfedale Diamond. Rozdíl v ceně je přitom více, než dvojnásobný. A není to odlišnost jediná. Ale co ten hlavní rozdíl? Totiž zvuk?

Nepřehlédněte

Čtyři roky poté, co Google prohlásil, že chce blokovat soubory cookie třetích stran v prohlížeči Chrome, potvrdil, že nakonec nebude blokovat online sledovače. V roce 2020, přibližně v době, kdy Apple zablokoval soubory cookie třetích stran v Safari, Google trval na tom, že udělá totéž. O čtyři roky později se Google zdánlivě vzdal jejich blokování.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek