Pátek , 23. 02. 2024

Svatopluk

Diskuze k článku

7 komentářů

 1. Re: Nahradí OLED plazmu a LCD?
  opravdu si myslíte,že 62 cm je hodně? já myslím,že na TV je dost málo na hlavní Tv doma

  1. Re: Nahradí OLED plazmu a LCD?
   Tak ještě donedávna bylo 62 cm pro většinu domácností nadstandardem. Převládala úhlopříčka 55 cm. Je ale pravda, že se to mění a až bude OLED ve větší míře dostupnou technologií, bude muset zapracovat i na úhlopříčce. Technologicky by to ale nemusel být problém. Každopádně v článku se mluví o hodnotě blízké 32 palcům, což je nejprodávanější rozměr TV.

 2. Re: Nahradí OLED plazmu a LCD?
  A co nová tehnologie FED od Sony…?zřejmě jí dá sony před OLED přednost je lepší.

 3. I may need your help. I’ve been doing research on gate io recently, and I’ve tried a lot of different things. Later, I read your article, and I think your way of writing has given me some innovative ideas, thank you very much.

 4. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/products/full-spectrum-cbd-gummies in search the first control and was pleasantly surprised next to the results. Initially skeptical, I start that it significantly helped with my appetite and sleep issues without any noticeable side effects. The lubricator was unoppressive to use, with definite dosage instructions. It had a mild, earthy taste that was not unpleasant. Within a week, I noticed a decided improvement in my blanket well-being, feeling more blas‚ and rested. I cognizant the natural technique to wellness CBD offers and procedure to at using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Nejsem fandou „špuntových“ sluchátek, raději mám na hlavě něco jako Otík z filmu Vesničko má středisková a podobně jako on bez drátů, HIVE 2 joy mi plně vyhovují. Přesto chápu, že vy můžete mít preference zcela jiné. Na velikosti jednoduše záleží. Pins jsou pravým opakem, subtilní True Wireless řešení zdaleka nesází pouze na velikost, tedy malost…
Testovaný reproduktor míří do vašich domovů spíše než na cesty, venkovní párty či grilovačky, které Češi milují. Výrobce to naznačuje názvem, který nás nenechá na pochybách, že nejde o klasický přenosný reproduktor, který budete denně s sebou nosit na hřiště, byť mobility se zcela vzdát nechce. Výkon 20 W již zavdává na kvalitní zážitek z (mobilní) domácí hudby.
Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?

Nepřehlédněte

V brněnském sídle společnosti Zoner se v pondělí 4. 9. 2017 uskutečnila tisková konference, která představila poslední aktualizace ZPS X a byla i oslavou prvního roku prodeje programu formou předplatného. Nejvýznamnější novinky uvádíme v článku.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek