Sobota , 20. 04. 2024

Marcela

Novinky v GPS navigacích MIO

28. 03. 2007


Firma MIO přináší na Evropský trh nové GPS navigace. Po exklusivním modelu multimediální navigace H610 se tak dostává další horké želízko na náš trh, a to v podobě ucelené série modelu C520 a modelu C720.

Série modelů C520 nahrazuje bestseller C710+ a model C720 naopak rozšiřuje portfolio osobních navigací směrem k HiTech technologiím.Oba modely C520 a C720 se vyznačují širokoúhlým displejem velikosti 4,3″ v poměru stran 16:9. Velkou výhodou použitých displejů není jen velikost, ale též i vyšší rozlišení 480×272 oproti 320×240.

Součástí zařízení je nová verze navigačního systému MIOMAP využívající tento displej, kdy umožňují buď klasické využití displeje pro zobrazení mapy v poměru 16:9 nebo naopak rozdělení obrazovky na dvě částí, kdy ve dvou třetinách je zobrazena mapa a v jedné třetině doplňující informace jako například itinerář, okolní POI, RDS-TMC informace a další. Díky tomuto
zobrazení má uživatel přístupné všechny důležité informace hned z hlavní
obrazovky a nemusí je hledat “uvnitř” menu.

Série C520 obsahuje modely: C520+ (mapy východní Evropy), C520F+ (34 map
celé Evropy) a C520FT+ (stejné jako C520F+ s RDS-TMC držákem zařízení)

Model C720 pak na rozdíl od modelů série C520 obsahuje dvojnásobnou interní
paměť, zabudovaný fotoaparát 2mpx a OCR čtečku vizitek.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nabídka Umaxu v posledních týdnech zažívala změny – a sice ve složení procesorů, kdy mělo býti více modelů s „Gemini Lake“, ale nestane se tak v brzké době. Intel nestíhá, takže pokud jste čekali na novou generaci úsporných mobilních procesorů, jiná možnost než 14Wg Plus nezůstává. Což nevadí, on se totiž notebook povedl, opět je o něco lepší.
Těsně před Vánoci přinášíme srovnávací test čtyř malých bezdrátových reproduktorů, které se jistě ocitnou v hledáčku nejednoho „ježíška”: novinku Energy Music Box 1+ Pear, léty ověřený Lamax Sphere SP-1, nedávno zlevněný Niceboy Raze Mini a základní model Sony SRS-XB01. Který bychom doporučili?

Vzpomínáte na večerníček o včelích medvídcích, kde byl brouk kvapník, který stále chvátal a neměl chvíli čas? Pokud patříte k obdobné sortě pracantů, může vám pomoci SSD přenosný disk Adata, je opravdu rychlý. Podobně jako onen brouček vás moc nezdrží a přežije i pád (například do louže).

Nepřehlédněte

Firma Lamax je nám sympatická tím, že je původem česká, sídlící v Praze. Své produkty navrhuje a vymýšlí u nás v Česku, výroba probíhá (ostatně jako u spousty dalších výrobců) v Asii. A protože fandíme těm, kteří dokáží se ctí konkurovat velkým a zavedeným značkám, pojďme se dnes podívat na další kus z dílen Lamaxu, tentokrát na bezdrátová sluchátka Elite E-1 a zkusme se zaposlouchat do „beatů“.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek