Neděle , 03. 12. 2023

Svatoslav

Novinky v GPS navigacích MIO

28. 03. 2007


Firma MIO přináší na Evropský trh nové GPS navigace. Po exklusivním modelu multimediální navigace H610 se tak dostává další horké želízko na náš trh, a to v podobě ucelené série modelu C520 a modelu C720.

Série modelů C520 nahrazuje bestseller C710+ a model C720 naopak rozšiřuje portfolio osobních navigací směrem k HiTech technologiím.Oba modely C520 a C720 se vyznačují širokoúhlým displejem velikosti 4,3″ v poměru stran 16:9. Velkou výhodou použitých displejů není jen velikost, ale též i vyšší rozlišení 480×272 oproti 320×240.

Součástí zařízení je nová verze navigačního systému MIOMAP využívající tento displej, kdy umožňují buď klasické využití displeje pro zobrazení mapy v poměru 16:9 nebo naopak rozdělení obrazovky na dvě částí, kdy ve dvou třetinách je zobrazena mapa a v jedné třetině doplňující informace jako například itinerář, okolní POI, RDS-TMC informace a další. Díky tomuto
zobrazení má uživatel přístupné všechny důležité informace hned z hlavní
obrazovky a nemusí je hledat “uvnitř” menu.

Série C520 obsahuje modely: C520+ (mapy východní Evropy), C520F+ (34 map
celé Evropy) a C520FT+ (stejné jako C520F+ s RDS-TMC držákem zařízení)

Model C720 pak na rozdíl od modelů série C520 obsahuje dvojnásobnou interní
paměť, zabudovaný fotoaparát 2mpx a OCR čtečku vizitek.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Je pozdě, ale pokud byste chtěli ještě pořídit pár užitečných věcí na poslední chvíli (nebo na další pandemii). Věcí, které se v dnešní době pandemické mohou hodit a jsou současně výhodnou koupí.
Na jaře jsem si vyzkoušel první sluchátka od firmy Lamax, jednalo se konkrétně o model Elite E-1. A byl jsem velmi mile překvapen. Na podzim jsem dostal k dispozici sluchátka Blaze B-1, která se v portfoliu firmy Lamax nachází ve spektru levnějších modelů (cena 1 190 Kč). Otázka tedy je, zda milé překvapení z Elite E-1 přetrvalo.
Po nejlevnějším modelu Vega se nám na stůl i do rukou dostala poměrně nová kamera značky Niceboy, která cílí na opačné spektrum zákazníků, mainstreamová Vega 5 Pop s dotykovým displejem. Stejně jako vy, položili jsme si otázku, zda má taková obrazovka u akční kamery vlastně smysl.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek