Sobota , 12. 04. 2025

Izabela

Nové all-in-one Lenovo Yoga A940

24. 06. 2019

24. 06. 2019

Společnost Lenovo přináší na český trh nové modely stolních počítačů typu all-in-one (AIO).

Kreativní práce vyžaduje komfort při práci a možnost polohovat obrazovku podle potřeby. S počítačem Lenovo Yoga A940 to není žádný problém a ve vaší tvorbě vás již nebude nic brzdit. Polohovatelný displej s rozlišením až 4K a úhlopříčkou 27 palců je totiž díky otočnému pantu možné naklánět až do úhlu 25°. Veškeré grafické práce navíc budou vypadat jako živé díky kombinaci IPS technologie a podpoře HDR formátu Dolby Vision.

Hlavní devízou počítače je speciální rolovací USB kolečko s podporou Adobe Photoshop, Premiere a Illustrator. O bezproblémový chod i těchto náročných programů se postará kombinace procesoru Intel Core i7 8. generace, grafické karty AMD Radeon RX 560 a rychlého SSD disku s kapacitou až 256 GB nebo HDD s kapacitou až 2 TB. Výhodou je i to, že vestavěné přední reproduktory doplňují sekundární reproduktory s Dolby Atmos zabudované přímo pod displejem, takže jakákoliv pozice monitoru netlumí zvuk.

Lenovo Yoga A940 bude k dispozici od přelomu července/srpna za cenu začínající na 59 990 Kč včetně DPH.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Není to klasická recenze, ale takové dosti drzé srovnání. Vychvalovaných česko-italských Xavian Joy a čínsko-britských Wharfedale Diamond. Rozdíl v ceně je přitom více, než dvojnásobný. A není to odlišnost jediná. Ale co ten hlavní rozdíl? Totiž zvuk?
Jako má Renault svoji Dacii, podobně má Lamax značku BML (sdílí stejného majitele) - tedy produkt, který vždy bude o něco levnější za cenu kompromisů. U akčních kamer to dříve fungovalo, i když BML již dlouho nevyrukovalo s ničím novým. Proč by tomu mělo být jinak u reproduktorů? Říkám si. Rovnou kupuji nový reproduktor BML S6, nechce se mi totiž čekat. A lidi na srovnávači cen jej chválí...
Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek