Čtvrtek , 30. 05. 2024

Maxim

Vyhrajte Zoner Photo Studio 16 ZDARMA – známe vítěze

06. 04. 2014

06. 04. 2014

Aktualizováno: Vážení čtenáři, ve spolupráci se společností Zoner Software jsme pro vás připravili soutěž o tři licence grafického programu Zoner Photo Studio 16 PRO. Již známe vítěze.

Stačilo odpovědět na několik otázek:

  • Používáte již nějakou verzi ZPS? Jakou?
  • Jaký je hlavní rozdíl mezi verzí Home a PRO?
  • S jakými programy ZPS 16 spolupracuje?
  • Čím vás ZPS 16 zaujalo?

Recenzi programu jsme zveřejnili na našem webu, určitě si ji přečtěte.

Vítězové jsou:

  • Vojtěch I. – i…@gmail.com
  • Jan H. – j…@post.cz
  • Richard V. – r…@email.cz

Většinou jste u ZPS oceňovali zejména jednoduchost programu i rozumně nastavenou cenu.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Čína plánuje do roku 2025 velký technologický krok ke konkurenčnímu Neuralinku Elona Muska Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (MIIT) představilo své ambiciózní plány na vývoj mozko-počítačových produktů do roku 2025. MIIT nedávno zveřejnilo komplexní politický dokument, v němž nastiňuje svůj závazek učinit převratné kroky v oblasti špičkových technologií.
Testovanou kameru nekoupíte s hromadou více či méně zbytečného příslušenství, to si musíte dokoupit později. Dostáváte pouze kameru s USB kabelem a akumulátorem, což nebývá v tomto segmentu časté. Pro někoho klad, jinému to vadit může. Je Mi Action Camera 4K čistokrevným lovcem adrenalinu či spíše zmenšeným digitálním fotoaparátem pro náročnějšího uživatele?
Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?
DigiLidi vás zve na cestu časem s naším novým článkem. Podívejte se s námi na návrat klasických technologií v moderním kabátě. Retro technologie se vracejí do hry s úžasným moderním designem. Od klasických gramofonů po ikonické fotoaparáty - objevte, jak se oblíbené technologie z minulosti stávají stylovými a funkčními kousky v dnešní digitální éře. Připravte se na vzrušující setkání s retro technologiemi, které zaujmou každého nadšence a milovníka klasiky.

Nepřehlédněte

Tato věc patří do trochu jiného soudku, než běžně testujeme. Značka TrueLife patří do portfolia české společnosti elem6, které čítá také značku Lamax. Zaměřuje se na elektroniku určenou k péči o zdraví či tělo jako elektrické kartáčky, chytré váhy či teploměry, tlakoměry. S jednou takovou novinkou vás zkusíme v rychlosti seznámit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek