Pondělí , 05. 06. 2023

Dalibor

Vyhrajte Zoner Photo Studio 16 ZDARMA – známe vítěze

06. 04. 2014

06. 04. 2014

Aktualizováno: Vážení čtenáři, ve spolupráci se společností Zoner Software jsme pro vás připravili soutěž o tři licence grafického programu Zoner Photo Studio 16 PRO. Již známe vítěze.

Stačilo odpovědět na několik otázek:

  • Používáte již nějakou verzi ZPS? Jakou?
  • Jaký je hlavní rozdíl mezi verzí Home a PRO?
  • S jakými programy ZPS 16 spolupracuje?
  • Čím vás ZPS 16 zaujalo?

Recenzi programu jsme zveřejnili na našem webu, určitě si ji přečtěte.

Vítězové jsou:

  • Vojtěch I. – i…@gmail.com
  • Jan H. – j…@post.cz
  • Richard V. – r…@email.cz

Většinou jste u ZPS oceňovali zejména jednoduchost programu i rozumně nastavenou cenu.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Po odolném reproduktoru, který jsem pořádně potrápil, si dnes představíme další kousek, který sice autem přejíždět nehodláme, ale pod vodu se koukne – nabízí krytí IPx7. Zaujmout chce jinými zbraněmi – kvalitním prostorovým zvukem, dobrými basy, výkonem 12 W a výdrží akumulátoru přes 7 hodin.
Niceboy RAZE 2 twins se nebojí originality a inovativního přístupu. Navíc opět nabízí ochranu proti vodě IPx7. RAZE 2 twins tvoří dva menší reproduktory s možností pevného fyzického spojení a ještě překrytí ochrannou gumou, která dodá potřebný styl a základní odolnost při pádu. Každý nabízí výkon 12 W, propojeny jsou navzájem technologií True Wireless a k počítači či mobilu se připojí prostřednictvím Bluetooth 4.2.
Na myšlenku vyzkoušet si výkonnou víceportovou USB nabíječku mě přivedly dvě skutečnosti, na stole se i začaly množit věci, čekající na nabití, a koupě hybridního tabletu s Atomem, který je nabíjen prostřednictvím USB. Hledal jsem alternativu k přehřívající se 2A nabíječce dodané s počítačem.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek