Čtvrtek , 18. 04. 2024

Valérie

Demoliční derby: vyhlášení

16. 12. 2008

Vánoce se nám blíží neobyčejnou rychlostí a také naše soutěž o nejlépe zdemolovanou elektronickou hračku má již svého vítěze. Letos DIGIlidi tedy trochu zafušují Ježíškovi do práce a nadělí pěkný dárek našemu čtenáři… Napřed ale poděkování všem zúčastněným, kteří poslali příspěvky do soutěže, ale také těm, kteří neváhali hlasovat. Výsledné pořadí soutěžních příspěvků jsme vlastně odhadli již při nominacích, protože je totožné. Suverénně nejvíce hlasů od vás získal Petr Vícha se svým umělecky pojatým „čtverobrazem“ s názvem Živly, který od nás získává reproduktory Redstar RS-220, gratulujeme. Zde je tedy konečné pořadí soutěžních příspěvků:

 

První místo

 

Petr Vícha – “Živly”

 

Druhé místo

 


Lukáš X – “Co vrtá Alcatelu hlavou”

 

Třetí místo

 


Aleš Dostál “Poslední cesta Samsungu X700”

No a na poražené zůstává zas jen ta čest, za kterou si sice nic nekoupí, ale kterou jim zase nikdo jen tak nevezme. Všem čtenářům přejeme krásné Vánoce, mnoho špičkové elektroniky pod stromečkem a všechno dobré do Nového roku. Doufáme, že nám zachováte přízeň, a slibujeme, že si pro vás připravíme zase spoustu testů, rad a návodů. Letos ale zdaleka nekončíme, tak nás prosím čtěte dál!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)
Do kompletace portfolia akčních kamer od Niceboy nám chyběl poslední a nejnovější model mířící na nenáročného zákazníka, klidně dítě či teenagera, který touží ovládat ji přes mobilní telefon. Niceboy obohatil svůj základní typ VEGA o podporu Wi-Fi právě pro účel komunikace s majitelem a jeho telefonem. My vám model VEGA wifi nyní představíme.
Doplněno o fotky a postřehy: Vega 6 star obohatila flotilu produktů značky Niceboy nedávno jako poslední ze dvou. Kromě nativního 2K videa se snaží zaujmout schopnostmi běžného fotoaparátu v nastavení parametrů včetně aktivní stabilizace obrazu. Samozřejmě čekejte dostatek (možná až nadbytek) příslušenství v luxusním balení. Stačí to na přesvědčení zákazníků, aby kameru koupili?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek