Úterý , 03. 10. 2023

Bohumil

Demoliční derby: vyhlášení

16. 12. 2008

Vánoce se nám blíží neobyčejnou rychlostí a také naše soutěž o nejlépe zdemolovanou elektronickou hračku má již svého vítěze. Letos DIGIlidi tedy trochu zafušují Ježíškovi do práce a nadělí pěkný dárek našemu čtenáři… Napřed ale poděkování všem zúčastněným, kteří poslali příspěvky do soutěže, ale také těm, kteří neváhali hlasovat. Výsledné pořadí soutěžních příspěvků jsme vlastně odhadli již při nominacích, protože je totožné. Suverénně nejvíce hlasů od vás získal Petr Vícha se svým umělecky pojatým „čtverobrazem“ s názvem Živly, který od nás získává reproduktory Redstar RS-220, gratulujeme. Zde je tedy konečné pořadí soutěžních příspěvků:

 

První místo

 

Petr Vícha – “Živly”

 

Druhé místo

 


Lukáš X – “Co vrtá Alcatelu hlavou”

 

Třetí místo

 


Aleš Dostál “Poslední cesta Samsungu X700”

No a na poražené zůstává zas jen ta čest, za kterou si sice nic nekoupí, ale kterou jim zase nikdo jen tak nevezme. Všem čtenářům přejeme krásné Vánoce, mnoho špičkové elektroniky pod stromečkem a všechno dobré do Nového roku. Doufáme, že nám zachováte přízeň, a slibujeme, že si pro vás připravíme zase spoustu testů, rad a návodů. Letos ale zdaleka nekončíme, tak nás prosím čtěte dál!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jistě znáte scény z filmů, kde, pro zvýšení napětí, při kopírování dat do nebo z počítače toho úplně nejvíc nejzlejšího padoucha prožívá hlavní hrdina perné chvíle, protože to jde prostě strašně pomalu. Kdyby měl po ruce testovaný SSD disk AData SE760, asi by si ušetřil mnoho nervů a potu...
Poměrně dlouhou dobu jsem neměl možnost vzít do rukou telefon z jiné země původu, než asijské. Až nyní jsem dostal možnost podívat se na smartphone od polského výrobce myPhone. Ten zatím zcela neprorazil (alespoň na tuzemském trhu), nicméně vyrazil do boje s nejlevnějším smartphonem na trhu – myPhone 6 FUN Lite. Telefon se dá pořídit za doporučených 1 490 Kč, nebo levněji. Otázka zní, co za oněch 15 stovek dostaneme?
Niceboy RAZE 2 twins se nebojí originality a inovativního přístupu. Navíc opět nabízí ochranu proti vodě IPx7. RAZE 2 twins tvoří dva menší reproduktory s možností pevného fyzického spojení a ještě překrytí ochrannou gumou, která dodá potřebný styl a základní odolnost při pádu. Každý nabízí výkon 12 W, propojeny jsou navzájem technologií True Wireless a k počítači či mobilu se připojí prostřednictvím Bluetooth 4.2.

Nepřehlédněte

Před nějakým časem jsme měli v rukou MXQPiPO TV a Remix Mini, čili zařízení, která činí televizor „chytřejší“. Nyní jsem dostal k dispozici další mini PC - model Xtreamer mxV v České republice distribuovaný firmou Umax. Dle samotného vyjádření výrobce je jejich cílem vytvářet cenově dostupná zařízení pro pohodlné přehrávání multimédií. Ve svém portfoliu nabízí spoustu modelů, jen sám model mxV, který je předmětem této recenze, má hned další dvě verze – Plus a Pro.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek