Úterý , 05. 12. 2023

Jitka

Nejnovější trendy na Instagramu?

Co bylo už není, a v online světě to platí dvojnásob. Jaké jsou v současné době trendy na Instagramu? A co nás čeká v roce 2024?

09. 11. 2023

09. 11. 2023

Instagram je platforma, která se neustále vyvíjí a mění, a trendy na ní také. Zde je několik trendů, které byly populární v minulosti a mohou pokračovat v roce 2024, ale vždy je třeba brát v úvahu, že online svět je rychle měnící se a nové trendy mohou vzniknout kdykoli.

1. Videoobsah na Instagramu

Videoobsah na Instagramu stále získává na popularitě. Krátké videa, jako jsou Reels, a živé vysílání jsou čím dál tím oblíbenější formáty. V roce 2024 můžeme očekávat další růst videa na této platformě.

2. Autenticita

Uživatelé na Instagramu jsou stále více hodnotit autenticitu. Osobní příběhy, za scénou obsah a neupravené fotografie získávají na důležitosti. Trend k autentičtějším a neupraveným příspěvkům může pokračovat.

3. Zelená nálada

Udržitelnost a environmentální ochrana jsou stále důležitějšími tématy, a to se odráží i na Instagramu. Obsah týkající se ekologických témat a snahy o snížení ekologického otisku mohou být v roce 2024 stále populárnější.

4. Vzdělávání a How-To obsah

Uživatelé rádi hledají užitečné informace na Instagramu. Tvoření obsahu, který vzdělává a poskytuje návody na různé dovednosti, může být stále populárnější.

5. Aktivismus a sociální změny

Instagram se stává platformou pro aktivismus a sdílení sociálních změn. Uživatelé využívají Instagram k podpoře různých společenských a politických hnutí. Tento trend by mohl pokračovat v reakci na aktuální události.

6. Komunitní spolupráce

Spolupráce a vytváření komunitního obsahu jsou také stále populární. Uživatelé se spojují do skupin a komunit, aby společně tvořili obsah a podporovali se navzájem.

Vzhledem k rychle se měnící povaze online světa je těžké předpovědět přesné trendy na Instagramu v roce 2024, ale tyto faktory by mohly hrát významnou roli. Je důležité sledovat vývoj a reagovat na aktuální události a preference uživatelů.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jednou za čas mě přepadne touha hledat nejlepší příslušenství pro notebooky. Reproduktorů jsme již měli v redakci mraky, podobné množství akčních kamer či powerbank. Delší dobu mě mysl nutila uvažovat nad chladicími podložkami. Yenkee se neosvědčila zcela, podobně Trust GXT 220 (bez recenze), takže se vtírala myšlenka zkusit osvědčenou firmu, která má s chlazením bohaté zkušenosti, Cooler Master.
Postavili jsme proti sobě lehká, otevřená, na uších ležící sluchátka vhodná na doma i na použití venku. Konkrétně druhou generaci legendárních Sennheiser – PX100 II a zajímavý produkt švédského výrobce V-Jays. Již nyní prozraďme, že tak dramatický duel jsme tu dlouho neměli. Rozdíly jsou propastné. A to na obou stranách…
Jako má Renault svoji Dacii, podobně má Lamax značku BML (sdílí stejného majitele) - tedy produkt, který vždy bude o něco levnější za cenu kompromisů. U akčních kamer to dříve fungovalo, i když BML již dlouho nevyrukovalo s ničím novým. Proč by tomu mělo být jinak u reproduktorů? Říkám si. Rovnou kupuji nový reproduktor BML S6, nechce se mi totiž čekat. A lidi na srovnávači cen jej chválí...
Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek