Čtvrtek , 30. 05. 2024

Maxim

Nejnovější trendy na Instagramu?

Co bylo už není, a v online světě to platí dvojnásob. Jaké jsou v současné době trendy na Instagramu? A co nás čeká v roce 2024?

09. 11. 2023

09. 11. 2023

Instagram je platforma, která se neustále vyvíjí a mění, a trendy na ní také. Zde je několik trendů, které byly populární v minulosti a mohou pokračovat v roce 2024, ale vždy je třeba brát v úvahu, že online svět je rychle měnící se a nové trendy mohou vzniknout kdykoli.

1. Videoobsah na Instagramu

Videoobsah na Instagramu stále získává na popularitě. Krátké videa, jako jsou Reels, a živé vysílání jsou čím dál tím oblíbenější formáty. V roce 2024 můžeme očekávat další růst videa na této platformě.

2. Autenticita

Uživatelé na Instagramu jsou stále více hodnotit autenticitu. Osobní příběhy, za scénou obsah a neupravené fotografie získávají na důležitosti. Trend k autentičtějším a neupraveným příspěvkům může pokračovat.

3. Zelená nálada

Udržitelnost a environmentální ochrana jsou stále důležitějšími tématy, a to se odráží i na Instagramu. Obsah týkající se ekologických témat a snahy o snížení ekologického otisku mohou být v roce 2024 stále populárnější.

4. Vzdělávání a How-To obsah

Uživatelé rádi hledají užitečné informace na Instagramu. Tvoření obsahu, který vzdělává a poskytuje návody na různé dovednosti, může být stále populárnější.

5. Aktivismus a sociální změny

Instagram se stává platformou pro aktivismus a sdílení sociálních změn. Uživatelé využívají Instagram k podpoře různých společenských a politických hnutí. Tento trend by mohl pokračovat v reakci na aktuální události.

6. Komunitní spolupráce

Spolupráce a vytváření komunitního obsahu jsou také stále populární. Uživatelé se spojují do skupin a komunit, aby společně tvořili obsah a podporovali se navzájem.

Vzhledem k rychle se měnící povaze online světa je těžké předpovědět přesné trendy na Instagramu v roce 2024, ale tyto faktory by mohly hrát významnou roli. Je důležité sledovat vývoj a reagovat na aktuální události a preference uživatelů.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Německý výrobce Rollei se primárně zaměřuje produkci akčních kamer, stativů a vybavení pro fotografy. My jsme měli možnost otestovat jednu ze tří nabízených autokamer, a sice model DVR-318, kterou pořídíte ve značkovém eshopu za 3 490 Kč, čímž se stává vlajkovou lodí (do auta) firmy v této kategorii.
Na novinku v portfoliu Verbatim jsme vás upozornili, nehonosí se žádnými armádními standardy, díky kompozitnímu matriálu KyronMAX má vydržet opravdu hodně drsné zacházení a ochránit data na flash disku. Je tomu tak? Pojďme na to.
Niceboy voděodolné reproduktory umí, o tom jsme se již několikrát přesvědčili (např. první Raze nebo Raze 2 Twins). Dnes rozbalíme novinku Raze 4 Origin, která chce kromě krytí IP67 oslovit také výkonem 20 W a výdrží kolem 20 hodin a FM rádiem s integrovanou anténou. Nic z toho nezní špatně, tak uvidíme v recenzi.
Na tuto kameru jsme se po NiceBoy VEGA 6 star těšili hodně. Dokázal výrobce vyladit nedostatky u své vlajkové lodi s cenovkou, která již nepromíjí chyby? Stabilizace obrazu u 4K rozlišení, schopnost natáčet 1 440p při 60 FPS, kompresní formát H.265, zcela nový design a stylové dálkové ovládání a jiné vlastnosti zní výmluvně.
Po nejlevnějším modelu Vega se nám na stůl i do rukou dostala poměrně nová kamera značky Niceboy, která cílí na opačné spektrum zákazníků, mainstreamová Vega 5 Pop s dotykovým displejem. Stejně jako vy, položili jsme si otázku, zda má taková obrazovka u akční kamery vlastně smysl.
Niceboy RAZE 2 twins se nebojí originality a inovativního přístupu. Navíc opět nabízí ochranu proti vodě IPx7. RAZE 2 twins tvoří dva menší reproduktory s možností pevného fyzického spojení a ještě překrytí ochrannou gumou, která dodá potřebný styl a základní odolnost při pádu. Každý nabízí výkon 12 W, propojeny jsou navzájem technologií True Wireless a k počítači či mobilu se připojí prostřednictvím Bluetooth 4.2.

Na trhu s příslušenstvím pro videokamery a fotoaparáty Sony, se objevil kabelový ovladač od čínské firmy JJC, která má ve svém portfoliu velké množství příslušenství v oboru pořizování záběrů, ať již statických či pohyblivých.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek