Pátek , 18. 07. 2025

Drahomíra

Zahnutý Acer Predator Z35 – jeden z nejrychlejších

10. 02. 2016

10. 02. 2016

Společnost Acer uvedla 35palcový zahnutý širokoúhlý monitor s rozlišením 2 560 × 1 080 i podporou pro Nvidia G-Sync a Ultra Low Motion. S obnovovací frekvencí 200 MHz má být jedním z nejrychlejších na trhu.

TIP: Další zahnutý monitor – 34 palců od Aceru, Dell UltraSharp UP2715K – když 4K nestačí

Doba odezvy činí 4 ms, pozorovací úhly 178 stupňů vertikálně i horizontálně, maximální jas 300 cd/m² a kontrast 3 000 : 1. Vstupními porty pro příjem signálu z grafické karty jsou DisplayPort 1.2 a HDMI 1.4a. Stereo DTS (Digital Theater Sound) reproduktory disponují výkonem 9 W každý, nepřijdete ani o 4portový USB hub.

Zdroje: Acer, TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Spousty souborů, videa, obrázky a hudba se závratnou rychlostí rozrůstají, a už ani nevíme, kam s nimi. Než bude vše přístupné a dostupné online ještě chvíli potrvá, a tak se v mezičase můžeme upírat jedině k pevným diskům. A pokud to má mít řád a efekt, chce to síťové úložiště NAS.

Telefony značky myPhone nejsou pro naše čtenáře novinkou, volili jsme levnější modely, které se neobešly bez kompromisů. Hammer Blade 2 Pro se nezdráháme naopak označit za vlajkovou loď tohoto polského výrobce. Do odolného těla vměstnal i výkonný hardware jako 8jádrový procesor, 6 GB RAM či 128GB úložiště s 16Mpix fotoaparátem. Podařilo se?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek