Úterý , 08. 07. 2025

Nora

Google prodává zářící figurku Androida

04. 10. 2024

04. 10. 2024

Rozkošný maskot bugdroid pro operační systém Android společnosti Google je nyní k dispozici jako figurka, která svítí ve tmě.Google nabízí zboží pro Android prostřednictvím svého oficiálního obchodu s merchem, který začal prodávat plyšového Androida již v srpnu. Nyní si můžete koupit Androidovou figurku, která svítí ve tmě. Je to nová verze The Bot, slavného maskota Androidu, který dorazil do obchodu na začátku roku 2024. Google v popisu produktu vysvětlil: „Nebojte se, že zhasnou světla – tento sběratelský kousek pro Android udržuje zábavu v chodu neustále: Ve dne je inkognito a svítí, když slunce zapadá.“

Zajímavá věc pro zapálené fanoušky

Obrázky produktů doprovázející záznam v obchodě Google Merch Store bohužel zobrazují pouze bílou figurku za denního světla. Neexistují žádné fotografie této figurky zářící v tmavém prostředí, takže postupujte opatrně. Google ujišťuje, že bílý materiál „svítí ve tmě, když je nabitý na světelný zdroj“.

Stejně jako ostatní variace, svítícího bota vytvořil partner Googlu Dead Zebra. Bot je vyroben z vinylu a je cca 10 cm vysoký, vypadá stejně jako jeho nezářící protějšek s polohovatelnými rameny a anténou. Zářící vás však vyjde na 3 dolary navíc.

Produkty nabízené v obchodě Google Merch Store jsou dostupné v omezeném množství, přibližně 600 sad na položku. Doporučujeme vám však jednat rychle, protože tyto věci se obvykle rychle vyprodávají a doplnění zásob oblíbených položek může trvat dlouho.

Oblíbený zelený robot, který posledních 15 let sloužil jako maskot Androidu, má za sebou poměrně bohatou historii. Byl vytvořen designérkou Googlu Irinou Blok v roce 2007, někteří lidé poznamenali, že maskot se zdá být inspirován symboly muže a ženy, které se často objevují na dveřích toalet, ale není tomu tak. Místo toho chtěl designér vytvořit něco, s čím by se mnoho lidí snadno spojilo a bylo jim sympatické.

K TÉMATU  5 dobrých důvodů, proč přes noc vypojit počítač ze zásuvky

Svůj Android Glow-in-the-Dark Collectible si můžete zakoupit v Google Merch Store za 21 dolarů, tedy v přepočtu za cenu kolem 500 korun, přičemž nezářící Android Classic Collectible je stále k dispozici výměnou za 18 dolarů za kus. Nebo můžete dát přednost roztomilému bugdroidovi v podobě velké plyšové figurky za cenu 40 dolarů.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Po odolném reproduktoru, který jsem pořádně potrápil, si dnes představíme další kousek, který sice autem přejíždět nehodláme, ale pod vodu se koukne – nabízí krytí IPx7. Zaujmout chce jinými zbraněmi – kvalitním prostorovým zvukem, dobrými basy, výkonem 12 W a výdrží akumulátoru přes 7 hodin.
Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?
Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?
Recenzi akční kamery Rollei 420 jsme vám nabídli před rokem, od té doby se stále chytáme na novější a „nadupanější“ model 430, který odlišuje hlavně displej na čelní straně a schopnost natáčet 4K při 30 FPS. V době představení jistě špička, jak si povede kamera v době, kdy se nachází prakticky na konci životního cyklu?
První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek