Pondělí , 24. 02. 2025

Matěj

Diskuze k článku

Jedna odpověď

  1. Nyquist-Shannon-Kotělnikov-Whittaker Teorém nese jména amerického informatika a fyzika švédského původu HARRYHO THEODORA NYQUISTA(* 1889, † 1976) a nám již dobře známého matematika CLAUDA ELWOODA SHANNONA. Nezávisle na nich byl ale objeven dalšími vědci, proto bývá označován také jako Shannonův-Kotělnikovův, Whittakerův-Shannonův-Kotělnikovův nebo dokonce Whittakerův-Nyquistův-Kotělnikovův-Shannonův teorém.Ztrátová komprese snižuje zvukový tukZajímavý překlep!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?
Jednou za čas mě přepadne touha hledat nejlepší příslušenství pro notebooky. Reproduktorů jsme již měli v redakci mraky, podobné množství akčních kamer či powerbank. Delší dobu mě mysl nutila uvažovat nad chladicími podložkami. Yenkee se neosvědčila zcela, podobně Trust GXT 220 (bez recenze), takže se vtírala myšlenka zkusit osvědčenou firmu, která má s chlazením bohaté zkušenosti, Cooler Master.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek