Čtvrtek , 28. 11. 2024

René

Nadupané herní PC v „kufříku na nářadí“

11. 06. 2014

11. 06. 2014

Společnost CYBERPOWERPC představila novou řadu herních počítačů Fang BattleBox v podobě kufru na nářadí. Někomu se tato kreace líbit bude, jinému asi ne. Posuďte sami.

Pokud jde o výčet hardwaru, čekejte opět plnou konfigurovatelnost modelů, což ovlivní cenu počítače od nějakých 600 USD (asi 12 100 Kč) za model s Intel Core i3 a integrovanou grafikou až po klidně 4 000 USD (asi 80 700 Kč) za plně nadupaný stroj s Core i7-4790K a Nvidia Titan Black 6 GB, dvěma 480GB SSD disky Intel apod. Možnosti výběru jsou opravdu velmi bohaté, což zjistíte na stránkách výrobce, anebo si prohlédněte pouze přiložené video.

Zdroje: TechPowerUp, CYBERPOWERPC

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pravděpodobně jste narazili na problém, kdy film, televizní pořad nebo jiné video může být v některých částech příliš tiché a v jiných příliš hlasité. Google zavádí novou funkci v aplikaci YouTube pro televizory (nikoli YouTube TV), která má tento problém na televizorech vyřešit.
Poměrně dlouhou dobu jsem neměl možnost vzít do rukou telefon z jiné země původu, než asijské. Až nyní jsem dostal možnost podívat se na smartphone od polského výrobce myPhone. Ten zatím zcela neprorazil (alespoň na tuzemském trhu), nicméně vyrazil do boje s nejlevnějším smartphonem na trhu – myPhone 6 FUN Lite. Telefon se dá pořídit za doporučených 1 490 Kč, nebo levněji. Otázka zní, co za oněch 15 stovek dostaneme?
Lamax před Vánoci chrlil jednu novinku za druhou, podobně jako konkurence. Nabídka se potěšitelně rozrostla o další a další zařízení, zejména v oblasti těch "chytrých". Lamax startoval na trhu s akčními kamerami, přidal reproduktory a sluchátka. Ty mám od nich dosud nejraději. Posledním kouskem, který jsem mohl vyzkoušet, je model Street2, jenž se s pořizovací cenou 890 Kč řadí mezi dostupnější bezdrátové reproduktory. Na cenové akce si zatím musíme počkat.

Nepřehlédněte

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek