Úterý , 16. 07. 2024

Luboš

YouTube experimentuje s červenými, modrými a zelenými video kanály

YouTube
Nová experimentální funkce YouTube

04. 02. 2024

04. 02. 2024

YouTube testuje novou funkci, která uživatelům umožňuje filtrovat videa na jejich domovském zdroji podle barev, čímž vytváří vizuálně soudržnější a příjemnější zážitek při procházení. 9to5Google a uživatelé na Lemmy oznámili, že se jim v mobilní aplikaci YouTube objevilo nové okno výzvy, které se ptalo uživatelů, zda „touží po něčem novém“, s možností vytvořit video kanál v červených, modrých nebo zelených odstínech.

Nová experimentální funkce YouTube

Jedná se o experimentální funkci, která nebyla rozšířena. Mluvčí YouTube Allison Toh potvrdil, že je v současné době k dispozici „vybraným uživatelům na mobilních zařízeních Android a iOS“. Společnost však nevysvětlila, proč takovou funkci vyvíjí, ani neposkytla časový plán, kdy (nebo zda) bude široce dostupná.

Výběr barevného filtru nenahrazuje váš stávající zdroj domovské stránky. Místo toho se barevně sladěné výsledky zobrazí jako nová možnost zdroje umístěná v horní části aplikace YouTube. Jak přesně jsou tato videa filtrována, není zcela jasné. Zdá se, že je to založeno na nejvýraznějších barvách zobrazených v miniaturách, ale může potenciálně analyzovat celé video, aby se zjistilo, zda tato barva v celém videu dominuje. Bez ohledu na to se tato funkce jeví jako zcela estetická volba, protože neexistuje nic, co by jinak propojilo filtrované výsledky podle tématu nebo obsahu.

I když to může být neobvyklý způsob řazení videí, harmonie barev je marketingová strategie, kterou lze vidět v mnoha odvětvích. Firmy na Instagramu, zejména ty v oblasti módy a krásy, často koordinují své příspěvky, aby zajistily, že jejich hlavní zdroje plynule přecházejí z jednoho barevného tématu do druhého. Kosmetická společnost ColourPop je toho dobrým příkladem . Uživatelé na Lemmy také poukázali na to, že by se mohlo jednat o strategii shromažďování dat ke sledování toho, jak často uživatelé YouTube interagují s určitými barvami. Ať tak či onak, je to skvělá volba pro lidi, kteří si rádi přizpůsobují své aplikace zcela podle estetiky a vibrací.

K TÉMATU  Recenze Fly Mouse 2: Klávesnice jako dálkový ovladač s pohybovým senzorem

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejnovější trendy na Instagramu?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

I v dnešní době je hodně lidí, kteří telefonování za volantem řeší po staru – buď nevolají, nebo zvednou telefon k uchu, bezpečnost nebezpečnost, pokuta ne pokuta. Já jsem nějakou dobu toto řešil telefonem v držáku a hlasitým odposlechem. Levné, ale nepohodlné. Do doby, než na mě vykoukl testovaný produkt od BML doslova za pár korun…
Plánování společenských událostí, veletrhů nebo prodejních akcí může být náročný úkol. Každý organizátor hledá ten správný prvek, který udělá z události nezapomenutelný zážitek. Přenosné party stany, známé také jako reklamní nebo prodejní stánky, jsou tímto prvkem, který přidává do každé akce nádech jedinečnosti a pohodlí.
Na novinku v portfoliu Verbatim jsme vás upozornili, nehonosí se žádnými armádními standardy, díky kompozitnímu matriálu KyronMAX má vydržet opravdu hodně drsné zacházení a ochránit data na flash disku. Je tomu tak? Pojďme na to.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek