Čtvrtek , 18. 04. 2024

Valérie

YouTube experimentuje s červenými, modrými a zelenými video kanály

YouTube
Nová experimentální funkce YouTube

04. 02. 2024

04. 02. 2024

YouTube testuje novou funkci, která uživatelům umožňuje filtrovat videa na jejich domovském zdroji podle barev, čímž vytváří vizuálně soudržnější a příjemnější zážitek při procházení. 9to5Google a uživatelé na Lemmy oznámili, že se jim v mobilní aplikaci YouTube objevilo nové okno výzvy, které se ptalo uživatelů, zda „touží po něčem novém“, s možností vytvořit video kanál v červených, modrých nebo zelených odstínech.

Nová experimentální funkce YouTube

Jedná se o experimentální funkci, která nebyla rozšířena. Mluvčí YouTube Allison Toh potvrdil, že je v současné době k dispozici „vybraným uživatelům na mobilních zařízeních Android a iOS“. Společnost však nevysvětlila, proč takovou funkci vyvíjí, ani neposkytla časový plán, kdy (nebo zda) bude široce dostupná.

Výběr barevného filtru nenahrazuje váš stávající zdroj domovské stránky. Místo toho se barevně sladěné výsledky zobrazí jako nová možnost zdroje umístěná v horní části aplikace YouTube. Jak přesně jsou tato videa filtrována, není zcela jasné. Zdá se, že je to založeno na nejvýraznějších barvách zobrazených v miniaturách, ale může potenciálně analyzovat celé video, aby se zjistilo, zda tato barva v celém videu dominuje. Bez ohledu na to se tato funkce jeví jako zcela estetická volba, protože neexistuje nic, co by jinak propojilo filtrované výsledky podle tématu nebo obsahu.

I když to může být neobvyklý způsob řazení videí, harmonie barev je marketingová strategie, kterou lze vidět v mnoha odvětvích. Firmy na Instagramu, zejména ty v oblasti módy a krásy, často koordinují své příspěvky, aby zajistily, že jejich hlavní zdroje plynule přecházejí z jednoho barevného tématu do druhého. Kosmetická společnost ColourPop je toho dobrým příkladem . Uživatelé na Lemmy také poukázali na to, že by se mohlo jednat o strategii shromažďování dat ke sledování toho, jak často uživatelé YouTube interagují s určitými barvami. Ať tak či onak, je to skvělá volba pro lidi, kteří si rádi přizpůsobují své aplikace zcela podle estetiky a vibrací.

K TÉMATU  Apple představuje nové MacBooky Air poháněné čipem M3 se superschopnostmi AI

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejnovější trendy na Instagramu?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)

Kdo hledá úložný prostor s větším objemem, než mají běžné flash disky, netouží jej mít připnutý na klíčích a přesto kompaktní, aby se vešel pohodlně do kapsy (nemluvě o kapacitě versus cena), pro toho může být tento „portable“ externí disk to pravé. Může mít i ještě s větší kapacitou, ale to už musí počítat s vyšší cenou a silnější krabičkou, než u tohoto 1 TB obsahem velkého 2,5palcového disku.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek