Čtvrtek , 08. 06. 2023

Medard

PremiumCord Media Player: Nejlevnější HDD přehrávač

29. 05. 2009

Nedávno jsme přišli na to, že nejlepším skladištěm multimedií jsou pevné disky. Zmínili jsme i možnost využití disků jakožto vyměnitelných nosičů s extrémní kapacitou pomocí takzvané kolébky připojené k příslušnému přehrávači. PremiumCord nyní spojil funkci dokovací stanice na disky s přehrávačem do jednoho levného zařízení.

 
PremiumCord HDD Media Player stojí jen o málo více (999 Kč bez DPH), než běžné dokovací stanice pro pevné disky. Přitom nabízí možnost rovnou z vloženého disku přehrávat multimedia. Má to samozřejmě mnoho nedostatků, ale principiálně je to vynikající záležitost. Pokud se jednoho dne dotáhne do konce, budeme možná měnit harddisky v přehrávačích jako kdysi VHS kazety.
 
 
 

Popis produktu

 
HDD dokovací stanice pro 2.5″/3.5″ SATA HDD s napájením
 
  • pro 2.5″ a 3.5″ SATA HDD
  • až 480Mbps USB 2.0
  • jednoduchá instalace HDD 
  • včetně kabelu USB a napájecího adaptéru ze sítě, nic dalšího pro připojení HDD nepotřebujete
  • čtečka paměťových karet SD, SDHC
Produkt je možno používat bez PC pouze s TV, po zapojeni se zobrazí vlastní OSD menu, je zde možnost nastavení TV normy PAL/NTSC, možnost nastavení poměru stran televize, možnost upgradovat vnitřní ovládací software zařízení přímo z menu, pokud výrobce vydá novou verzi. V menu najdete možnosti nastaveni vzhledu OSD, možnost hrát vestavěné hry, přehrávat DivX multimedia, mp3, zobrazovat fotografie. Možnost výběru zdroje dat – pevný disk nebo SD karta.
 
Výstupy:
  • AV Out
  • Y Pb Pr Out
  • S Video port
 
Vlastnosti:
Podpora FAT32 3.5″ SATA HDD & 2.5″ SATA HDD
Dálkové ovládání
USB 2.0 Port pro připojení dalších zařízení – port USB2.0 pro připojení k počítači s podporou funkce USB Host – umožní připojit flashdrive / externí box k zařízení

K TÉMATU  Uživatelská recenze Samsung Galaxy Ace

Video formát: VCD,DVD,MPEG1/2/4,XVID,DIVX3.11,4.X-5.X
Audio formát: MP3,WMA,WAV
Podporuje media formáty: VCD/DVD/MPEG1-4/DivX/Xvid/JPEG/BMP/GIF
Podporuje file formáty: AVI,VOB,DAT,MPG,Divx,JPEG,BMP,GIF
Hudební/Foto Slide Show
Obsahuje 7 přednastavených zvukových profilů
Podporuje: DivX Subtitle select, externí titulky zatím neumějí diakritiku

Poznámka: Při použití pouze s TV jako multimediální přehrávač, je nutno vložený disk naformátovat přiloženým programem na FAT32.

 
 
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nejsem fandou „špuntových“ sluchátek, raději mám na hlavě něco jako Otík z filmu Vesničko má středisková a podobně jako on bez drátů, HIVE 2 joy mi plně vyhovují. Přesto chápu, že vy můžete mít preference zcela jiné. Na velikosti jednoduše záleží. Pins jsou pravým opakem, subtilní True Wireless řešení zdaleka nesází pouze na velikost, tedy malost…

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek