Neděle , 23. 06. 2024

Zdeňka

PremiumCord Media Player: Nejlevnější HDD přehrávač

29. 05. 2009

Nedávno jsme přišli na to, že nejlepším skladištěm multimedií jsou pevné disky. Zmínili jsme i možnost využití disků jakožto vyměnitelných nosičů s extrémní kapacitou pomocí takzvané kolébky připojené k příslušnému přehrávači. PremiumCord nyní spojil funkci dokovací stanice na disky s přehrávačem do jednoho levného zařízení.

 
PremiumCord HDD Media Player stojí jen o málo více (999 Kč bez DPH), než běžné dokovací stanice pro pevné disky. Přitom nabízí možnost rovnou z vloženého disku přehrávat multimedia. Má to samozřejmě mnoho nedostatků, ale principiálně je to vynikající záležitost. Pokud se jednoho dne dotáhne do konce, budeme možná měnit harddisky v přehrávačích jako kdysi VHS kazety.
 
 
 

Popis produktu

 
HDD dokovací stanice pro 2.5″/3.5″ SATA HDD s napájením
 
  • pro 2.5″ a 3.5″ SATA HDD
  • až 480Mbps USB 2.0
  • jednoduchá instalace HDD 
  • včetně kabelu USB a napájecího adaptéru ze sítě, nic dalšího pro připojení HDD nepotřebujete
  • čtečka paměťových karet SD, SDHC
Produkt je možno používat bez PC pouze s TV, po zapojeni se zobrazí vlastní OSD menu, je zde možnost nastavení TV normy PAL/NTSC, možnost nastavení poměru stran televize, možnost upgradovat vnitřní ovládací software zařízení přímo z menu, pokud výrobce vydá novou verzi. V menu najdete možnosti nastaveni vzhledu OSD, možnost hrát vestavěné hry, přehrávat DivX multimedia, mp3, zobrazovat fotografie. Možnost výběru zdroje dat – pevný disk nebo SD karta.
 
Výstupy:
  • AV Out
  • Y Pb Pr Out
  • S Video port
 
Vlastnosti:
Podpora FAT32 3.5″ SATA HDD & 2.5″ SATA HDD
Dálkové ovládání
USB 2.0 Port pro připojení dalších zařízení – port USB2.0 pro připojení k počítači s podporou funkce USB Host – umožní připojit flashdrive / externí box k zařízení

K TÉMATU  DJI představil novou gimbal kameru Osmo Pocket 3 s otočným displejem

Video formát: VCD,DVD,MPEG1/2/4,XVID,DIVX3.11,4.X-5.X
Audio formát: MP3,WMA,WAV
Podporuje media formáty: VCD/DVD/MPEG1-4/DivX/Xvid/JPEG/BMP/GIF
Podporuje file formáty: AVI,VOB,DAT,MPG,Divx,JPEG,BMP,GIF
Hudební/Foto Slide Show
Obsahuje 7 přednastavených zvukových profilů
Podporuje: DivX Subtitle select, externí titulky zatím neumějí diakritiku

Poznámka: Při použití pouze s TV jako multimediální přehrávač, je nutno vložený disk naformátovat přiloženým programem na FAT32.

 
 
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý, kdo vlastní chytrý i hloupý mobil, jistě někdy řešil problém s nabíječkou, resp. absencí energie pro dobití telefonu, když jste třeba v přírodě či nemůžete dlouze setrvávat u zásuvky. Pro takové případy „bůh“ vymyslel powerbanky jako A-Data A10050.

Oblékněte své vánoční dárky do technologického šarmu! Naše recenze a doporučení pro letošní vánoční sezónu vám přináší špičkové tipy na technologické dárky, které rozjásají oči všech milovníků inovací. Od chytrých zařízení až po high-tech zážitky – darujte svým blízkým něco výjimečného, co nejen potěší, ale také jim přinese radost a moderní pohled na svět v jednom.
Přinášíme unboxing video sluchátek Niceboy HIVE Pins, která již mají noevé logo a také nabízí Bluetooth 5.0 pro zaručený kvalitní přenos zvuku. Krytí IPx4 sluchátkům zaručuje bezpečné používání v dešti a díky třem velikostem nástavců padnou do každého ucha. A hlavní má být nárůst výdrže oproti pědchůdcům při dobrém poměru cena/výkon.
Německý výrobce Rollei se primárně zaměřuje produkci akčních kamer, stativů a vybavení pro fotografy. My jsme měli možnost otestovat jednu ze tří nabízených autokamer, a sice model DVR-318, kterou pořídíte ve značkovém eshopu za 3 490 Kč, čímž se stává vlajkovou lodí (do auta) firmy v této kategorii.
Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek