Úterý , 03. 10. 2023

Bohumil

PremiumCord Media Player: Nejlevnější HDD přehrávač

29. 05. 2009

Nedávno jsme přišli na to, že nejlepším skladištěm multimedií jsou pevné disky. Zmínili jsme i možnost využití disků jakožto vyměnitelných nosičů s extrémní kapacitou pomocí takzvané kolébky připojené k příslušnému přehrávači. PremiumCord nyní spojil funkci dokovací stanice na disky s přehrávačem do jednoho levného zařízení.

 
PremiumCord HDD Media Player stojí jen o málo více (999 Kč bez DPH), než běžné dokovací stanice pro pevné disky. Přitom nabízí možnost rovnou z vloženého disku přehrávat multimedia. Má to samozřejmě mnoho nedostatků, ale principiálně je to vynikající záležitost. Pokud se jednoho dne dotáhne do konce, budeme možná měnit harddisky v přehrávačích jako kdysi VHS kazety.
 
 
 

Popis produktu

 
HDD dokovací stanice pro 2.5″/3.5″ SATA HDD s napájením
 
  • pro 2.5″ a 3.5″ SATA HDD
  • až 480Mbps USB 2.0
  • jednoduchá instalace HDD 
  • včetně kabelu USB a napájecího adaptéru ze sítě, nic dalšího pro připojení HDD nepotřebujete
  • čtečka paměťových karet SD, SDHC
Produkt je možno používat bez PC pouze s TV, po zapojeni se zobrazí vlastní OSD menu, je zde možnost nastavení TV normy PAL/NTSC, možnost nastavení poměru stran televize, možnost upgradovat vnitřní ovládací software zařízení přímo z menu, pokud výrobce vydá novou verzi. V menu najdete možnosti nastaveni vzhledu OSD, možnost hrát vestavěné hry, přehrávat DivX multimedia, mp3, zobrazovat fotografie. Možnost výběru zdroje dat – pevný disk nebo SD karta.
 
Výstupy:
  • AV Out
  • Y Pb Pr Out
  • S Video port
 
Vlastnosti:
Podpora FAT32 3.5″ SATA HDD & 2.5″ SATA HDD
Dálkové ovládání
USB 2.0 Port pro připojení dalších zařízení – port USB2.0 pro připojení k počítači s podporou funkce USB Host – umožní připojit flashdrive / externí box k zařízení

K TÉMATU  Recenze HP Pavilion x360 – hybrid v červeném

Video formát: VCD,DVD,MPEG1/2/4,XVID,DIVX3.11,4.X-5.X
Audio formát: MP3,WMA,WAV
Podporuje media formáty: VCD/DVD/MPEG1-4/DivX/Xvid/JPEG/BMP/GIF
Podporuje file formáty: AVI,VOB,DAT,MPG,Divx,JPEG,BMP,GIF
Hudební/Foto Slide Show
Obsahuje 7 přednastavených zvukových profilů
Podporuje: DivX Subtitle select, externí titulky zatím neumějí diakritiku

Poznámka: Při použití pouze s TV jako multimediální přehrávač, je nutno vložený disk naformátovat přiloženým programem na FAT32.

 
 
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tradiční americká firma Motorola se v roce 2011 rozdělila na dvě části. Divizi, která má na starost vývoj a výrobu mobilních zařízení (Motorola Mobility) v roce 2014 koupila firma Lenovo. Nyní, po cca 2 letech reorganizace, přichází na český trh značka Moto.

Doplněno o fotky a postřehy: Vega 6 star obohatila flotilu produktů značky Niceboy nedávno jako poslední ze dvou. Kromě nativního 2K videa se snaží zaujmout schopnostmi běžného fotoaparátu v nastavení parametrů včetně aktivní stabilizace obrazu. Samozřejmě čekejte dostatek (možná až nadbytek) příslušenství v luxusním balení. Stačí to na přesvědčení zákazníků, aby kameru koupili?
Niceboy roste. Firma, která se v nedávné době přihlásila ke sponzoringu české fotbalové reprezentace, nemůže mít malé cíle. Již drahnou dobu Niceboy nevyhledávám jen skrze reproduktory a sluchátka, svůj nabízený sortiment značně rozšiřuje. Jako téměř nesportovec, jsem se podíval na základní fitness náramek X-fit ACTIVE. Ale až tak základní mi nepřipadá.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek