Pondělí , 27. 05. 2024

Valdemar

Diskuze k článku

13 komentářů

  1. Díky:)
   Díky za “uznání” a konstruktivní kritiku…zvláště pojmenování toho, co Vám vadí nám bylo hodně užitečné;). My straky ale proso tuze nerady, nicméně by to bylo lepší, než to co z toho mám teď:))

   1. Re: Díky:)
    Dobrý Den
    Zajímalo by mě jaké jsou rozdíly mezi PZ800 a PZ80?(hlavně v realném použití – blu ray ,konzole)

  2. až na to že odpověděl
   až na to že odpověděl úplný nesmysl. Žádný model PX85 neexistuje a dotyčný se ptal na PZ80 a PZ85.

 1. Rozdíl 80E a 85E
  Díky za článek, moc mi pomohl v orientaci mezi jednotlivými modely. Rozhoduji se mezi 80E a 85E, nemohl byste někde “vyšťourat” v čem se kromě vzhledu liší? Ještě jednou díky 😉

  1. Rozdíly PZ85 a 80E
   Tak tady jsou ty rozdíly přímo z datasheetu Panasonic. PZ80 postrádá oproti 85 tuto výbavu:
   1. inteligentní dopočítávání snímků (TV vypočte podle předchozího a následujícího snímku mezisnímek, takže pohyblivé objekty jsou třeba ve svém pohybu suběktivně plynulejší…aspoň by to tak mělo být:))
   2. 24p Real Cinema
   3. BBE Viva HD3D sound
   4. Dolby Digital
   5. digitální audio výstup
   To by mělo být vše…

 2. Re: Plazmová evoluce podle Panasonicu
  TH-42PZ800 je určitě super, ale jaksi nemůžu najít dobrou cenu, v USD jsou ceny již na 1500, ale já bych ji koupili za cenu odpovídající 2000USD, takže kolem 30tis. Kč, nevíte kde ji mohu za tuto cenu sehnat?

 3. Re: Plazmová evoluce podle Panasonicu
  rad by som vedel, ake su rozdiely medzi tymto modelom a jeho predchodcom PANASONIC TH-42PX70EA?

  ide mi cisto o obraz/funkcie TV, nie o predne vstupy, zmeney dizajn, tvar podstavca…

  dakujem

  Raduuuz

 4. I gave https://www.cornbreadhemp.com/products/cbd-sleep-gummies a whack at for the maiden time, and I’m amazed! They tasted smashing and provided a sanity of calmness and relaxation. My lay stress melted away, and I slept well-advised too. These gummies are a game-changer on the side of me, and I enthusiastically put forward them to anyone seeking natural pain alleviation and well-advised sleep.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Akční kamery nejsou novinkou, stejně tak model 420 od německého výrobce Rollei již na českém trhu nahradil novější 425, který se však liší jen několika parametry. Pro většinu lidí jde spíše jen o hračku pro teenagery, bližší zkušenost však prokáže, že toho umí mnohem víc. Nabízí dost i dospělým.

V brněnském sídle společnosti Zoner se v pondělí 4. 9. 2017 uskutečnila tisková konference, která představila poslední aktualizace ZPS X a byla i oslavou prvního roku prodeje programu formou předplatného. Nejvýznamnější novinky uvádíme v článku.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek