Pátek , 09. 06. 2023

Stanislava

Dva obrázky do auta: Sigmatek PDX-1300BN

20. 03. 2007


Přenosných přehrávačů do auta se dvěma displeji na obě opěrky hlavy je zatím na trhu jako šafránu. Jedním z mála je Yamada PVD-740 TWIN. Nyní mu však vyrostla o poznání vybavenější konkurence v podobě Sigmateku PDX-1300BN. Za o něco vyšší cenu přehraje i DivX a obsahuje čtečku karet s USB portem.

Hlavy početnějších rodin mají při zabavení svých ratolestí na dlouhých cestách svou hlavu poněkud těžkou. Jeden přenosný přehrávač je z druhého sedadla špatně viditelný a dva samostatné přehrávače jsou až zbytečnou finanční záležitostí. Na trhu se začínají objevovat i přístroje se dvěma displeji a jedním přehrávačem, ale je jich opravdu málo. Jejich řady teď rozšířil nový model od Sigmateku.

Přístroj je určen vyloženě k instalaci do auta nebo samostatnému použití doma při napájení ze sítě. Nemá vlastní baterii, takže nejde samostatně přenášet. Displeje mají i A/V vstup, takže do nich lze pustit i signál z jiného zdroje a oba displeje mají vlastní dálkový ovladač, což je také nezvyklé.

Kromě klasických formátů výrobce slibuje plnou podporu českých DivX a XVid videí a české ovládací menu. Přehrávání MP3, WMA, Ogg Vorbis a obrázků je již samozřejmostí. S cenou cca 6700Kč bude určitě zajímavou alternativou k levnější ale méně vybavené Yamadě, potažmo k drahým vestavným Hi-Fi obrazovkovým systémům.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Odolné věci máme rádi, rádi je vždy potrápíme a ještě více nás těší, když přežijí a lze napsat, že výrobce nelže a výrobek je opravdu kvalitní. Podobně tomu bude u testovaného disku HD830, který nás zaujal již asi před rokem na prezentaci společnosti AData. Doba evidentně dozrála a těžký kovový kvádřík dorazil i k nám do redakce…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek