Čtvrtek , 20. 06. 2024

Květa

Dva obrázky do auta: Sigmatek PDX-1300BN

20. 03. 2007


Přenosných přehrávačů do auta se dvěma displeji na obě opěrky hlavy je zatím na trhu jako šafránu. Jedním z mála je Yamada PVD-740 TWIN. Nyní mu však vyrostla o poznání vybavenější konkurence v podobě Sigmateku PDX-1300BN. Za o něco vyšší cenu přehraje i DivX a obsahuje čtečku karet s USB portem.

Hlavy početnějších rodin mají při zabavení svých ratolestí na dlouhých cestách svou hlavu poněkud těžkou. Jeden přenosný přehrávač je z druhého sedadla špatně viditelný a dva samostatné přehrávače jsou až zbytečnou finanční záležitostí. Na trhu se začínají objevovat i přístroje se dvěma displeji a jedním přehrávačem, ale je jich opravdu málo. Jejich řady teď rozšířil nový model od Sigmateku.

Přístroj je určen vyloženě k instalaci do auta nebo samostatnému použití doma při napájení ze sítě. Nemá vlastní baterii, takže nejde samostatně přenášet. Displeje mají i A/V vstup, takže do nich lze pustit i signál z jiného zdroje a oba displeje mají vlastní dálkový ovladač, což je také nezvyklé.

Kromě klasických formátů výrobce slibuje plnou podporu českých DivX a XVid videí a české ovládací menu. Přehrávání MP3, WMA, Ogg Vorbis a obrázků je již samozřejmostí. S cenou cca 6700Kč bude určitě zajímavou alternativou k levnější ale méně vybavené Yamadě, potažmo k drahým vestavným Hi-Fi obrazovkovým systémům.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jednou za čas mě přepadne touha hledat nejlepší příslušenství pro notebooky. Reproduktorů jsme již měli v redakci mraky, podobné množství akčních kamer či powerbank. Delší dobu mě mysl nutila uvažovat nad chladicími podložkami. Yenkee se neosvědčila zcela, podobně Trust GXT 220 (bez recenze), takže se vtírala myšlenka zkusit osvědčenou firmu, která má s chlazením bohaté zkušenosti, Cooler Master.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek