Čtvrtek , 28. 11. 2024

René

Diskuze k článku

11 komentářů

  1. DVI -> HDMI
    Zdravím vás, dokáže mi prosím někdo jednoduše osvětit propojení set top boxu s LCD monitorem? Rozhoduji se pro koupi monitoru se vstupem DVI-D a STB a nebo LCD TV za dvojnásobnou cenu. velikost 24-32″. Bude fungovat to spojení monitoru a STB nebo musím koupit monitor s HDMI ale pak už je cena srovnatelná s LCD TV. Díky za odpověd…

    1. Honza, ak polevíš z
      Honza, ak polevíš z požiadavky na 24″ tak už je k dispozícii model M228WD, ktorý má 22″ a je v ňom integrovaný analógový aj digitálny tuner (pozor na model M228WA – ten má len analóg)

  2. pomer stran
    proc se u výrobku tim myslim monitory notebooky tv a hlavně filmu neudává pomněr stran obrazu kdyz se podivate do katalogu tak vam u dvou obrazovek nad sebou po premnerení vijde jiny pomer obrazovky u jednoho 16:9 a u druheho 2.37:1 a to pri ztejnem rozliseni to znamená ze na 1. bude obraz normalni a na 2. deformovaný

  3. pomer stran
    proc musim mit u nových filmu u 16:9 nahore a dole cerne pruhy to se za 10 let budeme divat na obraz a obrazovky 1:100

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

I v dnešní době je hodně lidí, kteří telefonování za volantem řeší po staru – buď nevolají, nebo zvednou telefon k uchu, bezpečnost nebezpečnost, pokuta ne pokuta. Já jsem nějakou dobu toto řešil telefonem v držáku a hlasitým odposlechem. Levné, ale nepohodlné. Do doby, než na mě vykoukl testovaný produkt od BML doslova za pár korun…
Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.

Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

Nepřehlédněte

První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek