Úterý , 28. 11. 2023

René

Právě testujeme Umax VisionBook 9Wi Pro

15. 07. 2016

15. 07. 2016

V současné době máme v redakci na recenzi nový kompaktní konvertibilní tablet od Umaxu s 9palcovým displejem a inovovaným hardwarem, který slibuje vylepšení oproti starší verzi 9Wi. Máte se na co těšit?

TIP: Recenze Umax VisionBook 9Wi – modrý trpaslík

Vylepšení je celá řada, podobně jako tomu bylo u většího sourozence VisioonBook 10Wi Pro, který se povedl. Co tedy „devítkové pročko“ nabízí nového?

Výsledek měrění ve 3D Marku Professional (Cloud Gate), předchůdce dosáhl na skóre 998 (nárůst 52 %).

Především procesor Intel Atom x5-Z8300 s frekvencí 1,44 GHz a zejména 2 GB operační paměti, tedy dvojnásobek. A již nyní vám mohu prozradit, že nárůst výkonu se pohybuje mezi 4 % až 88 % dle náročnosti benchmarků (u náročnějších získává navrch právě Atom x5) a samozřejmě došlo i prodloužení výdrže akumulátoru.

Zleva: Umax 9Wi Pro a 10Wi Pro.

Zbytek parametrů zůstal prakticky stejný. Tedy až na jedno velmi podstatné vylepšení, po kterém jsem volal už nějakou dobu – 9Wi Pro lze nabíjet prostřednictvím mikro USB portu. To je fantastické, tedy u řady produktů běžné, ale Umaxu k tomuto kroku gratuluji, alespoň u nejmenšího „2-v-1“ notebooku. Vystačíte si tak na cestách s jednou nabíječkou pro tablet i mobilní telefon například a děti nebudou třeba rušit při cestě do Chorvatska, protože se laptop nevybije.

Aktuální cena Umax VisionBook 9Wi Pro UMM200V9C v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Za zapůjčení VisionBooku 9Wi Pro děkujeme společnosti

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Po testech sluchátek Elite a Blaze, které se ukázaly jako velmi kvalitní produkty od firmy Lamax, jsem se dostal i k „peckám“, a to taktéž bezdrátovým. Jedná se konkrétně o model Tips1, který je v nabídce špuntů od Lamaxu cenově nejdostupnější (790 Kč). Lamax vyrábí další dva modely – Pax1 (990 Kč) a Dots1 (1 690 Kč).

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek