Pondělí , 31. 03. 2025

Kvido

Diskuze k článku

12 Responses

  1. Re: Test Sony DSC-WX350 – elegantní kompakt s dobrými výsledky
    Zdravím, nezkoušel jste nějaké aplikace na chytrém telefonu, pomocí kterých jde fotit nebo natáčet video na dálku přes WiFi

    1. Re: Test Sony DSC-WX350 – elegantní kompakt s dobrými výsledky
      Nevlastním „chytrý“ mobilní telefon. Omlouvám se.

  2. Re: Test Sony DSC-WX350 – elegantní kompakt s dobrými výsledky
    Opět podrobná, kvalitní recenze.
    Fotánek jsem měl díky autorovi v ruce a je opravdu roztomilý, velmi šikovný též na natáčení vídeíček. Znáte to všichni: vybalíte kamču, vyklopíte LCD a — následuje hromadné otáčení se zády a mnohdy úprk ve směru namířeného objektivu.
    Tímto kompaktíkem lze pohotově a prakticky nenápadně natáček, dnes lépe řečeno nahrávat 50 foteček za vteřinu ve FullHD rozlišení.
    Co se týče nabíjení baterečky, totiž akumulátorku, dlouhá doba nabíjení je sice protivná, to má Roman pravdu, ale do nevýhod bych ji možná nedával. Čím delší doba nabíjení, tím delší životnost aku. Málo se toto ví. Nejde o nějaké přehřívání při rychlém dobíjení, jde o celý elektro-chemický proces, který v aku probíhá.
    Příklad: Můj stříhací strojek se starým typem nikl-kadmiových aku se dobíjí nějakých 16 hodin. Aku vydržely – věřte, nevěřte – celých 5 a půl roku při pravidelném, celkově častém používání na vousy i na vlasy.
    Ani články nových typů a provedení nejsou proti rychlému, proudovému nabíjení imunní.
    Náhradní baterku tohoto typu lze dokoupit např. v osvědčeném Avacomu za 3x nižší cenu než originál.

  3. dobíjení aku
    Dobíjení SONY nabiječkou je zdlouhavé, o mnoho lepší je nabíjení nabíječkou od tf Samsung, která je 2x výkonější. Dle tech. údajů o aku, nemůže se nic stát, aku vydrží ještě silnější nabiječku.

    1. Pomalé nabíjení = kvalitnější
      Pomalé nabíjení = kvalitnější nabíjení, delší životnost akumulátoru.
      Rychlé nabíjení = méně kvalitní nabíjení, kratší životnost akumulátoru.

      Každý ať si zvolí, co potřebuje.

      1. Aku trpět nebude, dnes
        Aku trpět nebude, dnes dorazila nabiječka a v zásilkovně je druhý aku…jen jednou jsem dobíjel aku silnějším proudem…záleží i na tom, kolik si ho aku vzal…

  4. ovládání smartfonem
    Zdravím, dalo mně to nějaký čas, než jsem dálkové zprovoznil…v návodu staženém z netu, je popis, nutno do telefonu stahnout program.

  5. DSC-WX350
    stáva sa mi, že niektoré fotky hoci sme ich po odfotení videli sa po znovuzapnutí foťáku nedajú zobraziť…vie mi niekto poradiť, kde robím chybu? Ďakujem.

    1. Dobrý den. K Vašemu problému
      Dobrý den. K Vašemu problému se nedokáži vyjádřit, protože o takovém problému v souvislosti s tímto přístrojem nejsem obeznámen. Jen tedy hádám. Není to způsobeno spíše paměťovou kartou, která může být jakkoliv poškozena? Zkoušeli jste i jinou? A dají se najít pohřešované fotografie na kartě v externí čtečce paměťových karet? Není-li to kartou, ale fotoaparátem, zkuste přímo technickou podporu Sony. Víc poradit nedokáži. Snad někdo jiný, s podobnou neblahou zkušeností. Přeji mnoho hezkých fotografií. 🙂

  6. Dotaz
    Sony Cybershot DSC-WX350 při připojení na wifi pro ovládání mobilem je text :
    ovládání smartpfonem.. Nelze přímo ovládat toto zařízení
    K čemu tedy se dá vlastně použít a proč je položka v Ovládání smartpfonem ??????
    Děkuji za radu k čemu to tam vlastně je?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Jak dosáhnout vyšší organické návštěvnosti? Chcete, aby se váš web stal hvězdou vyhledávačů? Nebo vám už lezou na nervy neustálé změny algoritmů Googlu? SEO – optimalizace pro vyhledávače je jako skládačka, a když najdete všechny správné dílky, výsledkem bude web, který si návštěvníci i vyhledávače zamilují. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak se stát mistrem v SEO. A nezapomeňte, že dobrá optimalizace není sprint, ale maraton.  
Lamax poměrně dynamicky rozšiřuje svou nabídku. Zatímco ještě před několika málo lety jsme jej mohli znát coby českého producenta sluchátek a reproduktorů, již nějaký čas trh obohacuje akčními kamerami, autokamerami a dokonce navigací. Kamera do auta s označením C9 byla předmětem našeho testu a není třeba dodávat, že moje zvědavost byla velká.
Niceboy voděodolné reproduktory umí, o tom jsme se již několikrát přesvědčili (např. první Raze nebo Raze 2 Twins). Dnes rozbalíme novinku Raze 4 Origin, která chce kromě krytí IP67 oslovit také výkonem 20 W a výdrží kolem 20 hodin a FM rádiem s integrovanou anténou. Nic z toho nezní špatně, tak uvidíme v recenzi.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek