Pondělí , 05. 06. 2023

Dobroslav

14palcový notebook HP s Androidem

29. 04. 2014

29. 04. 2014

Během pár dní společnost HP plánuje oficiálně prezentovat svůj první notebook Slatebook 14 s Androidem 4.2.

Dotykový 14palcový displej bude podporovat plné HD rozlišení, tedy 1 920 × 1 080. Možná se dočkáme i levnějších variant s nižším HD rozlišením. Každopádně procesorem bude 4jádrová Tegra 4 či 1K od Nvidia, spřažená se 2 GB RAM a 16GB flash diskem. Nebude chybět ani slot na SD karty. Nebude chybět ani plná konektivita včetně Bluetooth, Wi-Fi a snad i 3G. Více se třeba dozvíme na letošním Computexu 2014, tradičně pořádaném v Taipeii.

Zdroje: ZDnet, Notebook Italia

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mám foťák a k němu popruh na krk (rameno). Ten popruh se přidělává na pevno běžně přímo do oček na přístroji. Potom na něm často překáží a my se s ním různě potýkáme, abychom jej dali tak, aby nepřekážel. Zkusme s tím něco udělat...

Dalším zástupcem herních periferií značky Genesis, kterého vám představíme, je vrcholný model sluchátek Neon 750 RGB. Ty mají tradičně velmi bohatou výbavu včetně obalu pro přenos. Zaujmout chtějí mimo jiné aktivním osvětlením, které je přímo nabíjeno USB portem.

Nepřehlédněte

Tisk na barevných inkoustových tiskárnách už dávno nemusí patřit k těm nejdražším. Naopak, díky nádržím na inkoust, který se jednou za čas jednoduše dotankuje, jde o tisk velmi levný. Srovnatelný s tiskem laserovým. Jak si vedla v našem testu tiskárna Epson L3060? A zmíníme se i o konkurenční rivalce Brother DCP-T500W.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek