Čtvrtek , 08. 06. 2023

Medard

Animujte vlastní stromeček

26. 12. 2013

26. 12. 2013

Štědrý den je pryč, dárky rozdány, Vánoce však nekončí. Proto Vám nabízíme jednu vánoční srandičku – GIFmass Tree.

Fanoušci animace na webu Giphy pro nás připravili malou srandičku pro trávení volna v podobě animovaného stromečku, který si můžete sami ozdobit poměrně bizarními ozdobami a umístit jej do rozličných, více či méně, nečekaných prostředí. O výsledek se lze snadno podělit.

Zdroj: Giphy

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Před nějakým časem jsme měli v rukou MXQPiPO TV a Remix Mini, čili zařízení, která činí televizor „chytřejší“. Nyní jsem dostal k dispozici další mini PC - model Xtreamer mxV v České republice distribuovaný firmou Umax. Dle samotného vyjádření výrobce je jejich cílem vytvářet cenově dostupná zařízení pro pohodlné přehrávání multimédií. Ve svém portfoliu nabízí spoustu modelů, jen sám model mxV, který je předmětem této recenze, má hned další dvě verze – Plus a Pro.

Jednou za čas mě přepadne touha hledat nejlepší příslušenství pro notebooky. Reproduktorů jsme již měli v redakci mraky, podobné množství akčních kamer či powerbank. Delší dobu mě mysl nutila uvažovat nad chladicími podložkami. Yenkee se neosvědčila zcela, podobně Trust GXT 220 (bez recenze), takže se vtírala myšlenka zkusit osvědčenou firmu, která má s chlazením bohaté zkušenosti, Cooler Master.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek