Úterý , 21. 05. 2024

Monika

Animujte vlastní stromeček

26. 12. 2013

26. 12. 2013

Štědrý den je pryč, dárky rozdány, Vánoce však nekončí. Proto Vám nabízíme jednu vánoční srandičku – GIFmass Tree.

Fanoušci animace na webu Giphy pro nás připravili malou srandičku pro trávení volna v podobě animovaného stromečku, který si můžete sami ozdobit poměrně bizarními ozdobami a umístit jej do rozličných, více či méně, nečekaných prostředí. O výsledek se lze snadno podělit.

Zdroj: Giphy

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Externí reproduktor jsme v testu dlouho neměli. Námi dnes testovaný kousek navíc prošel snad všechny redakce v republice a na srovnávacích webech je populární. Asi bude dobrý, říkáme si, zkusíme jej tedy i my. Jak si povede ve zkoušce odolnosti? Pojďte se kouknout, asi se budete divit...
Není to až tak dávno, co jsem považoval pořízení notebooku za luxusní věc. Naštěstí vývoj v této oblasti je velmi rychlý a nyní se dají bez problému pořídit kvalitní stroje za velmi slušné ceny. Tuto strategii volí i výrobce Umax se svými notebooky, u nichž se nezaměřuje na ohromující výkony, ale spíše na praktičnost, mobilitu a v případě celokovového 13Wa Pro i odolnost a životnost.

Ať už budete chtít instalovat nová Windows 7 na HTPC, nebo na svůj klasický počítač, může se vám hodit následující postup. Instalace z USB je nyní mimořádně snadná.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek