Úterý , 26. 11. 2024

Artur

C1 Computer Case změní monitor v herní počítač

04. 09. 2015

04. 09. 2015

Malých, více či méně výkonných, počítačů jsme s již několik ukázali včetně těch, které lze pomocí VESA držáku přichytit na monitor a udělat z něj multimediální stroj bez velkých nároků na prostor. Malá společnost, čítající dva lidi, Crono Labs zkusila něco trošku jiného.

TIP: BeeBox – první NUC s novým USB a bez větráků od ASRock

Myšlenka je stejná, ale kluci se pokusili vyrobit něco přeci jen více netradičního – většího, výkonnějšího a řekněme plnohodnotného. Jejich case, který lze prostřednictvím webu Indiegogo pořídit za 100 USD (asi 2 400 Kč), pojme mnohem více hardwaru:

  • základní desku formátu mATX nebo ITX
  • zdroj ATX PSU
  • dva 3,5palcové a dva 2,5palcové  pevné disky,
  • grafickou kartu o maximální velikosti 26,7 cm a zabírající dva sloty,
  • procesor, který uchladí chladič nízkého profilu, popř. vodní chladič, pokud nemáte osazenu mATX desku,
  • čtyři 120mm ventilátory.

To již slibuje jistý potenciál, tedy pokud vlastníte monitor větší 27 palců. Samotná skříč má rozměry 44,6 × 27 × 12,2 cm. Komerční cena má činit 150 USD (asi 3 600 Kč).

Zdroj: Indiegogo

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když jsme recenzovali LED lampu od Lamaxu dříve, musíme uznat, že jsme se nemohli zbavit dojmu, že zde převážila touha po designu nad funkčností. EasyLight1 je v tomto ohledu jiná, pracovní stůl osvítí perfektně a zvládne toho víc.

Nepřehlédněte

K myšlence otestovat TrekStor SurfTab twin 11.6 nás přivedly dvě skutečnosti, v poslední době jej lze na internetu zakoupit za velmi atraktivní cenu a uživatelské recenze tohoto notebooku německé značky vyznívají velmi rozporuplně. Proč ale, když za dané peníze nabízí vcelku atraktivní konfiguraci jako displej s vysokým rozlišením, osvědčený procesor Intel Atom x5 či dostatek USB portů? Kde je zakopán pes?
Uživatelé na Twitteru/X zjistili, že po šesti letech se při výběru emoji pistole nyní zobrazuje obrázek zbraně místo vodní pistole. Existence konkrétních emotikonů závisí spíše na konsorciu Unicode a jeho každoročních rozhodnutích než na konkrétních firmách, jako je Apple, Google nebo Twitter. Každá společnost si vytváří svůj vlastní grafický design a nyní to X prokázala tím, že jde proti průmyslově uznávaným standardům.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek