Neděle , 28. 05. 2023

Vilém

Panasonic obměňuje HDD rekordéry

06. 03. 2007

Panasonic začíná konečně obměňovat svou veleúspěšnou řady stolních rekordérů. Jako první se v distribuci začíná ukazovat model DMR-EH57EP, který je jakýmsi klonem mezi starým EH55EP a EH65EP. Je vybaven HDMI výstupem známým z EH65, ale má jen 160GB HDD a neobsahuje čtečku paměťových karet.

Majitelé firemní LCD nebo plazma televize ocení funkci VIERA Link – ovládání plazmy, DVD rekordéru a AV přijímače jediným dálkovým ovladačem.

Rekodér opět slibuje bleskové reakce (start do 1sec), ale celkově se nezdá být oproti současné generaci přílišným skokem dopředu. Design zůstal taktéž prakticky stejný a podle prvních technických specifikací se zdá, že Panasonic opět nepřipravil pro ČR model s digitálním DVB-T tunerem, což je velkým zklamáním. Uvidíme jak si povede v prvních testech. Startovací cena modelu EH57EP by se měla pohybovat kolem 11400Kč s DPH (internet). Na pultech by se měl začít objevovat v průběhu měsíce března.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Sluchátka Niceboy HIVE bones využívají technologii vedení zvuku přes lícní kosti. Váš zvukovod zůstává stále otevřený, takže slyšíte zvuky okolí. Pro mne je toto nesporná výhoda, například při jízdě na kole nebo při běhání. Ten, kdo se naopak chce od okolních zvuků oprostit, tomu bychom je nedoporučovali.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek