Středa , 24. 07. 2024

Kristýna

Návštěva u Infasu – DreamLabo 5000 v akci a SOUTĚŽ do konce prázdnin

02. 07. 2015

02. 07. 2015

Canon nás ve spolupráci se společností Infas, a.s., specializující se na rozesílací reklamní služby, digitální tisk všeho možného a provozující portál 24PRINT.eu, pozval do výrobních prostor s cílem seznámit přítomné novináře s průmyslovou fototiskárnou Canon DreamLabo 5000, jedinou v České republice.

TIP: Recenze Canon EOS 100D – něžný sněžný krasavec, 1. a 2. část

 

Co je DreamLabo 5000 zač?

  • Tiskárna využívá renomovanou technologii inkoustové tiskové hlavy FINE.
  • Za špičkovou kvalitou stojí systém se sedmi inkousty na bázi barviva, který pro tisk využívá i fotografický azurový, fotografický purpurový a šedý inkoust.
  • Maximální tiskové rozlišení má v případě tiskárny DreamLabo hodnotu 2 400 × 1 200 dpi.

  • Mezi užitečnými vlastnostmi nechybí možnost výměny inkoustu za provozu, automatický oboustranný tisk pro výrobu fotoalb, podpora široké škály formátů od 89 × 89 mm do 635 × 305 mm, třídění výstupů podle úlohy nebo formátu a snadná údržba.

Vzhledem k jedinečnosti tiskárny DreamLabo 5000 je pro nás opravdu velkou poctou, že bude tento model komerčně využíván i v České republice. Každá tiskárna DreamLabo 5000 je výsledkem individuální výroby na zakázku, které odpovídá i dodací doba čtyř měsíců,“ říká Michal Toman, produktový manažer ve společnosti Canon CZ. Tolik základní informace z tiskové zprávy.

 

Co jsme viděli?

Samotná koupě prý nebyla otázkou několika dní, ale Infas musel dlouho přemlouvat místní zastoupení Canonu, aby se k ní dostal. A dobrá věc se podařila.

Během tiskové konference jsme si mohli také prohlédnout nejen samotný stroj v akci, ale také ostatní výrobní prostory firmy, kde se kromě tisku fotografií, zakázkové tvorby kalendářů i fotografických knih též tiskne hromadná korespondence pro banky či úřady. To vše mě přesvědčilo o profesionalitě, za kterou stojí i certifikát ISO 27001 na požadavky systému managementu bezpečnosti informací.

K TÉMATU  Jak se mi natáčí na kameru Sony HDR-SR11E

Ke kvalitě výsledných tisků mohu říci pouze to, že černá tu byla opravdu černá a celkově byly barevně krásně prokreslené. A to nemluvím pouze o ukázkových fotkách od profesionálů, ale sami jsme si mohli přinést fotku a nechat si ji přímo před očima vytisknout.

 

Slibem sice nezarmoutíš, ale zkuste si to sami…

Ano, mohu tu do nekonečna omílat, jak neobyčejně kvalitní a krásné fotky jsou a vy mi to věřit můžete a také nemusíte, protože nejsem žádný profesionální fotograf či nadšený fotoamatér. Místo toho vám ale nabídneme v kooperaci se společností Infas soutěž o dárkové poukazy na vyhotovení fotografických prací prostřednictvím webové služby 24PRINT.eu.

  • Ve hře je 10 voucherů v hodnotě 500 Kč pro ty, kteří odpoví správně na znalostní odpovědi a u první tipovací otázky budou nejblíže realitě.
  • Zbytek účastníků, kteří odpoví správně na znalostní otázky, odměníme 100Kč kupónem na první zakázku.

Soutěžní otázky zní:

  • Tipněte, kolik vytisknou zaměstnanci Infasu fotek rozměru 20 × 15 cm za 8hodinovou směnu.
  • Jaká je maximální kapacita tisku fotek 10 × 15 cm u DreamLabo 5000?
  • Kolik inkoustů, jakých barev DreamLabo používá?

Odpovědi posílejte opět na adresu Igor.viduna(zavináč)digilidi.cz do 31. srpna.

 

Za spolupráci a pozvání děkujeme společnostem Infas, a.s. a Canon Czech Republic.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dalším zástupcem herních periferií značky Genesis, kterého vám představíme, je vrcholný model sluchátek Neon 750 RGB. Ty mají tradičně velmi bohatou výbavu včetně obalu pro přenos. Zaujmout chtějí mimo jiné aktivním osvětlením, které je přímo nabíjeno USB portem.
Google přináší generativní umělou inteligenci a to přímo do své aplikace Mapy Google. Nově pomohou uživatelům najít zajímavá místa pomocí velkých jazykových modelů (LLM). Tato funkce bude odpovídat na dotazy týkající se doporučení restaurací nebo nákupů, například pomocí svého LLM „analyzuje podrobné informace Map o více než 250 milionech míst a důvěryhodné statistiky od naší komunity více než 300 milionů přispěvatelů, abyste mohli rychle zjistit, kam jít.
Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?
Jednou za čas mě přepadne touha hledat nejlepší příslušenství pro notebooky. Reproduktorů jsme již měli v redakci mraky, podobné množství akčních kamer či powerbank. Delší dobu mě mysl nutila uvažovat nad chladicími podložkami. Yenkee se neosvědčila zcela, podobně Trust GXT 220 (bez recenze), takže se vtírala myšlenka zkusit osvědčenou firmu, která má s chlazením bohaté zkušenosti, Cooler Master.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek