Úterý , 28. 11. 2023

René

Návštěva u Infasu – DreamLabo 5000 v akci a SOUTĚŽ do konce prázdnin

02. 07. 2015

02. 07. 2015

Canon nás ve spolupráci se společností Infas, a.s., specializující se na rozesílací reklamní služby, digitální tisk všeho možného a provozující portál 24PRINT.eu, pozval do výrobních prostor s cílem seznámit přítomné novináře s průmyslovou fototiskárnou Canon DreamLabo 5000, jedinou v České republice.

TIP: Recenze Canon EOS 100D – něžný sněžný krasavec, 1. a 2. část

 

Co je DreamLabo 5000 zač?

  • Tiskárna využívá renomovanou technologii inkoustové tiskové hlavy FINE.
  • Za špičkovou kvalitou stojí systém se sedmi inkousty na bázi barviva, který pro tisk využívá i fotografický azurový, fotografický purpurový a šedý inkoust.
  • Maximální tiskové rozlišení má v případě tiskárny DreamLabo hodnotu 2 400 × 1 200 dpi.

  • Mezi užitečnými vlastnostmi nechybí možnost výměny inkoustu za provozu, automatický oboustranný tisk pro výrobu fotoalb, podpora široké škály formátů od 89 × 89 mm do 635 × 305 mm, třídění výstupů podle úlohy nebo formátu a snadná údržba.

Vzhledem k jedinečnosti tiskárny DreamLabo 5000 je pro nás opravdu velkou poctou, že bude tento model komerčně využíván i v České republice. Každá tiskárna DreamLabo 5000 je výsledkem individuální výroby na zakázku, které odpovídá i dodací doba čtyř měsíců,“ říká Michal Toman, produktový manažer ve společnosti Canon CZ. Tolik základní informace z tiskové zprávy.

 

Co jsme viděli?

Samotná koupě prý nebyla otázkou několika dní, ale Infas musel dlouho přemlouvat místní zastoupení Canonu, aby se k ní dostal. A dobrá věc se podařila.

Během tiskové konference jsme si mohli také prohlédnout nejen samotný stroj v akci, ale také ostatní výrobní prostory firmy, kde se kromě tisku fotografií, zakázkové tvorby kalendářů i fotografických knih též tiskne hromadná korespondence pro banky či úřady. To vše mě přesvědčilo o profesionalitě, za kterou stojí i certifikát ISO 27001 na požadavky systému managementu bezpečnosti informací.

K TÉMATU  Recenze reproduktoru BML S6 series - vrať se do shopu

Ke kvalitě výsledných tisků mohu říci pouze to, že černá tu byla opravdu černá a celkově byly barevně krásně prokreslené. A to nemluvím pouze o ukázkových fotkách od profesionálů, ale sami jsme si mohli přinést fotku a nechat si ji přímo před očima vytisknout.

 

Slibem sice nezarmoutíš, ale zkuste si to sami…

Ano, mohu tu do nekonečna omílat, jak neobyčejně kvalitní a krásné fotky jsou a vy mi to věřit můžete a také nemusíte, protože nejsem žádný profesionální fotograf či nadšený fotoamatér. Místo toho vám ale nabídneme v kooperaci se společností Infas soutěž o dárkové poukazy na vyhotovení fotografických prací prostřednictvím webové služby 24PRINT.eu.

  • Ve hře je 10 voucherů v hodnotě 500 Kč pro ty, kteří odpoví správně na znalostní odpovědi a u první tipovací otázky budou nejblíže realitě.
  • Zbytek účastníků, kteří odpoví správně na znalostní otázky, odměníme 100Kč kupónem na první zakázku.

Soutěžní otázky zní:

  • Tipněte, kolik vytisknou zaměstnanci Infasu fotek rozměru 20 × 15 cm za 8hodinovou směnu.
  • Jaká je maximální kapacita tisku fotek 10 × 15 cm u DreamLabo 5000?
  • Kolik inkoustů, jakých barev DreamLabo používá?

Odpovědi posílejte opět na adresu Igor.viduna(zavináč)digilidi.cz do 31. srpna.

 

Za spolupráci a pozvání děkujeme společnostem Infas, a.s. a Canon Czech Republic.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Osobně jsem podlehl kouzlu malých 10 až 12palcových notebooků či hybridních tabletů s klávesnicí. Jsou však lidé, kterým na velikosti záleží, i když výkon moderních 4jádrových Atomů by jim zcela stačil i s 2 GB RAM. Pro ty nabízí Umax řešení v podobě ultra-levného 14palcového notebooku…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek