Neděle , 23. 06. 2024

Zdeňka

Poznávejte Brno bez čínského viru – virtuálně, můžete též pomoci

Na tento článek mě přivedla reportáž na ČT1 v Reportérech ČT, která informuje o zcela bezprecedentním jednání ze strany MPSV vůči soc. firmě Amerfo, zaměstnávající 80 handicapovaných lidí. Dává jim práci, což je skvělé. Například v historické budově, kterou můžete vidět ve 3D online či se tam ubytovat. Prohlédnout si lze i další brněnské památky...

21. 11. 2020

21. 11. 2020

Na tento článek mě přivedla reportáž na ČT1 v Reportérech ČT, která informuje o zcela bezprecendentním jednání ze strany MPSV vůči soc. firmě Amerfo, zaměstnávající 80 handicapovaných lidí. Dává jim práci, což je skvělé. Například v historické budově, kterou můžete vidět ve 3D online či se tam v budoucnu ubytovat.

O politice článek neplánuji psát, bylo by to zbytečné, rozhodně doporučuji zhlédnout danou reportáž na iVysílání. Zkráceně lze říci, že vláda opět „boduje“, když „škudlí drobné“ (pardon, neodpouští administrativní chyby) na velmi špatném místě! A to v časech plýtvání miliardami na věci jako sleva na jízdném pro studenty apod. Dost politiky…

Špitál ve 3D

Osobně mě překvapilo, jak málo znám Brno, kolem historické budovy Frant Kafka Špitálu jsem jel mnohokrát. Kdo z Brňanů by neznal ulici Koliště? Mnohokrát jsem si řekl, že je to asi zajímavý „barák“, ale tím moje zvědavost skončila. Škoda, jde o zajímavou historickou budovu, kterou si můžete prohlédnout formou 3D virtuální prohlídky.

A co víc, lze se zde ubytovat a zažít něco nového a při tom přispět na dobrou věc. Nyní je vše zavřené, proč ale před Vánoci nezakoupit voucher na ubytování v časech lepších?

Další virtuální prohlídky v Brně, či on-line akce

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek